2737
2734
عنوان

#پرسپولیس_مظلومم

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 106 پست
همین گوهی که شما شدید🥴😂 میگم بابا مسعود که با ماست،براچی شما از سالی که اون اومده همش قهرمان میشی ...

برای اینکه تلاش میکنیم اخه پرسپولیس که تو ایران میبره میخوای قهرمان نشه گلای که میخوردید مسعود بهتون میزنه گیریم که مسعود با ماست و ما اول شدیم شما دوم هم نمیشید پنجم میشین

اون اولا که قبل از بسته شدن پنجره بوده شما تخمای ال سعود گوه نخورید الان فکری مظاهری نادری غیر قانون ...

عزیزم دیگه خیلی داری پاتو از گلیمت دراز تر میکنی

من فکر کردم داریم یه کلکل معمولی فوتبالی میکنیم اما شما خیلی جو گرفتت😂😂

نی نی یار جان میاد رسیدگی میکنه😛💙

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای اینکه تلاش میکنیم اخه پرسپولیس که تو ایران میبره میخوای قهرمان نشه گلای که میخوردید مسعود بهتون ...

خب مگه بابا مسعود میزاره ؟😂

2731
کم آوردی 😂

نه عزیزم اینجا جاش نیست😂😂من دوست ندارم تو سایت بارداری و ... فحشایی بدم که فقط در حد لنگیاست😛😂

خب مگه بابا مسعود میزاره ؟😂

خب گل بزنید قلیون نکشبد هوادار نزنید دوپینگ نکنید فحش ندید از دکل عرب بالا نرید تا ببرید نکنه سپاهان هم بابا مسعود داره اون موقع که احمدی نژاد دم به دیقه سراغ کاراتون بود بازم هیچی تشدید

نه عزیزم اینجا جاش نیست😂😂من دوست ندارم تو سایت بارداری و ... فحشایی بدم که فقط در حد لنگیاست😛😂

ما هم بلدیم یه فحش های بدیم که در حد استقلال االنادی السوعویست

2740
خب گل بزنید قلیون نکشبد هوادار نزنید دوپینگ نکنید فحش ندید از دکل عرب بالا نرید تا ببرید نکنه سپاهان ...

آخ آخ عکساتونم هست که دارید قلیون میکشید 

فیلم ببیرانوند که بهتون میگه همتون کلاغید😂😂فیلمش که مامورو هل میده

همین شجاع که بد سوزوندتون چقد تو هر بازی دعوا میکردید ولی حتی خبری از کارت زرد هم نبود😪😪

من نمیدونم چرا وقتی میخوان برا خودش دلیل موجه بیارن گند میزنن به چیزایی ک ازشون خوششون نمیاد 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️