2737
2734
عنوان

شغل دندونپزشكي بي كلاسه؟؟؟؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 4412 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متوجه عمق حسادتش نشدی؟؟؟؟؟

اخه خيلي جدي بود منم ساده واقعا يه لحظه باورم شذ

ميگفت بازار كارش اشباع شده بعدم كسي دندونپزشكي نميره

دكتراخيلي بهترن

ديش ديري ديرين ماشالله

بزار ی خواستگار دندان پزشک واسش بیاد(اگه بیاد😂)

ببین چطوری یکماه شبا خوابش نمیبره و با چ آب و تابی واست از قشنگیای دندان پزشکی میگه😂

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2738
آره بخدا من خودم شغل دندانپزشکی رو خیلی دوس دارم خییییییلیییییی هم با کلاسهه

چه باحال من فك ميكردم پزشكي باكلاس تره

ميخواي بخوني؟با همينطوري فقط علاقه داري

ديش ديري ديرين ماشالله
اخه خيلي جدي بود منم ساده واقعا يه لحظه باورم شذ ميگفت بازار كارش اشباع شده بعدم كسي دندونپزشكي نمي ...

بگو همون دندون پزشکشم واسه تو نیومده😂😂حالا کوووو تا پزشک😂😂

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
اخه خيلي جدي بود منم ساده واقعا يه لحظه باورم شذ ميگفت بازار كارش اشباع شده بعدم كسي دندونپزشكي نمي ...

عزیزم دندان خیلی ظرفیتش کمتر از پزشکیه یعنی کمتر از پزشکی اشباع شده.پزشکی خیلی بیشتر میگیرن دانشگاها

و اینکه دندان پزشکی ی هنره تقریبا حتی خودشون مطب نزنن تو کلینیک ها میتونن کارکنن 

ولی ب پزشک عمومی کمتر میتونه کار کنه و موفق باشه مگر اینکه تخصص بگیره

بزار ی خواستگار دندان پزشک واسش بیاد(اگه بیاد😂) ببین چطوری یکماه شبا خوابش نمیبره و با چ آب و تابی ...

واي خدا مردم ازخنده😂😂حالا واقن دندونپزشكي مگه خيلي خوبه؟من فكرميكردم پزشكي خيلي خوبه اصلا راجع به دندونپزشكا فكر خاصي نداشتم اينجا همه ميگن چقدخوبه😁🌹

ديش ديري ديرين ماشالله
2706