2733
2734
عنوان

شغل دندونپزشكي بي كلاسه؟؟؟؟!!!

4411 بازدید | 74 پست

قبلا گفتم دخترعموم نامزد كرده نامزدش دندونپزشكه

يه دخترعموي ديگم ميگه شغل شوهرش خيلي مسخره س

بي كلاس و كثيفه همش دستش تودهن مردمه همش دهن خوني مردمو ميبينه تازه دندونپزشك اصلا دكتر محسوب نميشه

ب نظر خودم ك اصلا اينطوري نيست نظر شما چيه

ديش ديري ديرين ماشالله

اه اه اره چیه بابااااا😷

الکی مثلا منم حسودم😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از حسادت دیگه نمیدونه چی بگه بگو باشه دکتر نیس کارگر اصن بتوچه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
2738

دختر عموت چقد حسوده😐

اگه میخواین قربون صدقه کسی برین، شمالی یاد بگیرین.. یه ♡بلامیسر♡ میگی قشنگ تو دل طرف میشینه... دیگه ♡ تی جانِ رِه بیمیرم ♡ که جای خود داره 😍😍😍😍                      شمالیشونم 😎😎😎😎😎

متوجه عمق حسادتش نشدی؟؟؟؟؟

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

از حسادتش بوده چطور متوجه نشدید؟

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

کاش درآمدش رو هم بفهمه بعد بگه دستش تو دهن بقیه س😂

میشه برای سلامتی خانوادم و حال دلم صلوات بفرستید🙏❤️تو تاپیکهای عکس یا خنده دار یادتون نره تگ م کنین😁😃مرسیتونم😍😘❤️
2706