2737
2739
عنوان

خواهر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 60 پست
منم خواهر شوهرم و خانواده شوهرم خیلی اذیتم.کردن ولی خدا داره بجاش بهشون خیلی ببیشترحال میده😶نمیدونم ...

من کلا ادمیم که به هیچکسی کار ندارم واقعا بیخیال همه هستماااا اینقدی خودم از 15 سالگی درگیر زندگی خودم و بیماریم و مشکلات بودم نمیرسم به زندگی بقیه!به زن داداشامم سالی یکبار میبینم کاری نداریم کلا!!!نمیدونم تقاص چیه طبق این گفته که هرچی سرت میاد تقاص یه چیزیه😐

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
عزیزم دلتو صاف کن و ب این چیزا فک نکن میدونم خیلی تلخه و ادم دلش میشکنه ولی دلتو بزرگ کن بگو خدا م ...

من دلم صافه 

با وجود این حرفا که زده بود تو جهاز خریدن کمکش کردم 

فرگاز و سرویس کامل غذا خوری خوب براش خریدم 

خواهراش کشیدن کنار اما من مث خواهر کنارش بودم 

و نمک نشناسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهرشوهرمنم موقع عروسی میخواست عروسیمونوبهم بزنه عقددخترش بهم خورد

خدا عمل بنده هاشو بی جواب نمی‌ذاره

از خواستگاری تا عروسی هر کاری با من کرد ده برابرش سرش اومد

که مادرش زبون باز کرد یه بار گفت 

2738
خدا عمل بنده هاشو بی جواب نمی‌ذاره از خواستگاری تا عروسی هر کاری با من کرد ده برابرش سرش اومد ک ...

وقتی میخاست دخترش عقدکنه دخترش همچین فیس میام می‌گفت نامزدش مهندسه کاشف دراومددزده

وقتی میخاست دخترش عقدکنه دخترش همچین فیس میام می‌گفت نامزدش مهندسه کاشف دراومددزده

خدا جای حقه

منتظر خواهر شوهر بزرگه هم هستم ببینه 

نامزد سر کار بود 

منو مجبور کرد جلوشون لباس عوض کنم 

گفت میخایم ببینیم داداشم چی انتخاب کرده سه تا خواهر شوهر و دخترش به تماشای من نشستن سر تا پامو دید زدن

خیلی تحقیر شدم 

منم منتظرم این بلا سر دخترش بیاد

یه بار که خیلی بد باهام دعوا کردن و توهین و بی احترامی خواهرشوهرمم زبون درازی زیاد کرد بهش گفتم الهی همه اینا سرخودت بیاد تازه با اعتماد به نفس گفت اگه من مثل تو بودم الهی بدتر سرم بیاد .

یه بارم پدرشوهرم بددلمو شکوند گفتم همیشه نفرینتون میکنم که همش سردخترتون بیاد مسخره ام کرد و گفت خب بکن باشه گفتم حالا ببین همش سرش میاد گفت اگه داری حق میگی میاد . اینقدر دلم ازاین مسخره کردنش شکست که بعد یک سال ونیم هنوز یادم نرفته و اتیش میگیرم .

کلا خانواده شوهرم و شوهرم خیلی ادعا دارن که خوبن و داتشون پاکه ازاینا که فکرمیکنن چون چادرومقنعه میپوشن ازهمه بهترن و تازه همش میگن مگه تو از ما بدی دیدی تاحالا. ای خدااا کی میشه همین حرفو خانواده شوهر دخترش بزنن بهشون و همین ادعا رو دربرابر تمام بدیاشون داشته باشن.

2706