2410
2553
عنوان

خواهر شوهرم

909 بازدید | 60 پست

خواهر شوهرم ۸ ماهه عروسی کرده 

از ماه اول هی می‌ره دکتر و آمپول و قرص و خیلی کارا می‌کنه 

حتی پیش دعا نویس

حتی پیش طب سنتی برای باردار شدن 

قبل از عروسیش من تنها خونه مادر شوهرم بودم تو جمع جاری و خواهر شوهرا در اومد به من گفت تو دیگه بچه داری نمیشی باید بری آی وی اف 

حالا من یه بار بدون دکتر و دوا درمون بچه دار شدم بعد از اولین ماه اقدام اما متاسفانه ۳۰هفته بارداری از دستش دادم و مرده به دنیا اومد 

بعد از اون بیشتر از دو سال گذشته که باردار نشدم غیر از تنبلی تخمدان مشکل دیگه ای ندارم نه خودم نه همسرم 

اون لحظه که خواهر شوهرم این حرفو زد از ته قلبم از درون آه کشیدم و دلم شکست 

گرچه جوابشو دادم گفتم من یک بار بدون دکتر باردار شدم یعنی مشکلی ندارم نه خودم نه همسرم 

ولی دلم شکست و آه کشیدم 

به نظرتون خواهر شوهرم داره تاوان پس میده 

چون زمان ازدواج ما خیلی حرفا بارم کرد بدترش سر خودش اومد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تنبلی دارم این ناه اولین اقداممه دلم درد میکنه اینا تازه زخم هم دارم دکتر گفت اقدام کن

خدایا تورو قسمت میدم نا امیدم نکن تا تموم شدن وقت تیکرم به منو و هم نوعام ک بچه میخوان فرزند صالح بده
2720

من اصلا دوست ندا م فکر کنم این چیزها تاوانه!چون اون وقت مشکلات خودمم باید تاوان رفتارم باشن!

برای تنبلی تخمدان ماساژ شکم با روغن سیاه دونه روزی یک ساعت پیاده روی و رژیم با برنج و نون کم و پروتئین زیاد تست کن ایشالله زود جواب میگیری

2714

ببین وقتی مامان من سرطان گرفت عمه م همش به بابام میگفت که طلاقش بده و ولش کنه و هی به مامانم تیکه مینداخت خوب شد خودشم سرطان گرفت دوسال پیش مرد شوهرشم سر یه ماه نشده رفت زن گرفت

خدابه حرف بنده اش همون لحظه گوش نمیده ولی تقاص شکستن دلتو قطعا ازش میگیره 

از خواستگاری تا عروسی در حقم بدی کرد 

از خواستگاری تا عروسیش ده برابرش خانواده شوهرش سرش آوردن 

گرچه منم فقط در حقش خوبی کردم 

مثلا برای جهیزیه اش فر گاز خریدم با سرویس چینی زرین 

دریغ از نمک شناسی

منم خواهر شوهرم و خانواده شوهرم خیلی اذیتم.کردن ولی خدا داره بجاش بهشون خیلی ببیشترحال میده😶نمیدونم حتما حکمتیه!کلی سوال دارم الان که جواب نمیگیرم ولی وقتی مردم باید پاشخگو باشه😐

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
من اصلا دوست ندا م فکر کنم این چیزها تاوانه!چون اون وقت مشکلات خودمم باید تاوان رفتارم باشن! برای ت ...

آره مشکلات خودمون هم نتیجه رفتارمونه 

دو هفته است شروع کردم پیاده روی و رژیم مناسب 

2706