2737
2739
عنوان

خانوما چ خاکی ب سرم بریزم

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 46 پست

کامن بزن من بارداریم سوسک دیدم از ترس روغن از دستم افتاد زنگ زدم شوهرم اومد جمع کرد😂

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خب جای گرم و مرطوب میان باید تمام کابینت ها رو تمیز کنی، و سم بریزی 

کابینت ام تمیزه .فقط زیر سینکم ممکنه باشن. باید صبر کنم شوهرم بیاد بره نگاه بندازه ببینه چ خبره .البته زیر سینکمم فقط سیر دارم .چیز دیگه ای نداشتم .فقط از وقتی بچم ب دنیا اومده مث قبل نمیتونم همه جارو برق بندازم 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارم خودم. الان سه  ساله تهرانم خداروشکر جز همون اوایل سوسم بزرگ چند بار دیدم دیگه خبری نبود. آ ...

نه کی گفته تو دستشویی و اشپزخونه نمیشه استفاده کرد

من خودم همش گلوله های ریز کردم زدم به گوشه های کابینت تو کابینت سینک،رو لوله های اب جایی که خیس نمیشه 

دستشویی هم بالای لامپ بزن یا گوشه ها

کامن بزن من بارداریم سوسک دیدم از ترس روغن از دستم افتاد زنگ زدم شوهرم اومد جمع کرد😂

کجا رو کامن زدی ؟

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
2731
الان. دامستوس زذم. بازم دلم نمیگیره ازش استفاده کنم و ظرف بذارم روش 

برو سینک‌قیممت کن اون موقع سوسکه یادت میره از بس گرونه نمیشه خرید  

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

نجس که نیست. نجسم باشه شستی تموم شده رفته

به نقل از آیت الله العظمی اراکی: زمانی در ایران هر جا آتش روشن میکردند مردم برای بردن زغال گداخته و روشن کردن کرسی، تنور یا منقل به آنجا میرفتند در ماه خداییِ محرم، در نزدیکی خانه یک زن بدکاره، هیئتی به پا شده بود. زن هم برای بردن آتش به محل رفت و سوال کرد زیر دیگتان روشن است؟ آتش میخواهم.  گفتند بله برو بردار. زن سمت دیگ رفت، و دید آتش خاموش شده خم شد و به هیزمها فوت کرد. مقداری از خاکستر به چشمش پاشید اما ادامه داد تا جایی که هیزمها دوباره روشن شدند. همان اندازه که میخواست برداشت و رفت.اما...همان شب خوابی دید . او دید چند نفر به گردن،دستهاو پاهایش غل و زنجیر بسته و میبرند تا عذابش کنند و هرچه فریاد میزد شما را به خدا ولم کنید کسی گوش نمیداد . زن،بانویی دید که از دور به آنها نزدیک میشد. مأمورهای عذاب با دیدن بانو زنجیرها را رها کردند. بانوی بزرگوار ایستادند و فرمودند چرا میبردیش. گفتند چون بدکاره و فاسد است . بانو گفت نههه... او نگذاشت آش نذری مجلس حسینم خراب شود ... دیگ را روشن نگهداشت. او بخاطر حسینم چشمهایش اذیت شد بخاطر حسین من رهایش کنید ....زن با ترس بسیاری وحشت زده از خواب بیدار شد و مدام با گریه و زاری از حضرت مادر، زهرای اطهر علیهاالسلام، کمک میخواست تا یاریش کند برای پاکدامنی.او همان زن انگشت نمای شهر، توبه کرد و با یاری حضرت زنی مومنه شد تا جایی که هر زمان و هر کجا روضه ای برای حضرت ارباب به پا میشد دنبالش میرفتند و او را دعوت میکردند.  و با اولین جمله روضه خوان " السلام علیک یا ابا عبدالله" زن به شدت گریه میکرد و شیون جانسوزش بلند میشد  جون و زندگیم فدات یا حضرت حسین علیه السلام که در ❤ خدایی و رضای تو رضای پروردگارمه   تو بحث کردن دانش و ادب مهمه
نه کی گفته تو دستشویی و اشپزخونه نمیشه استفاده کرد من خودم همش گلوله های ریز کردم زدم به گوشه های ک ...

آره منم تو اشپزخونه داخل کابینت و رو لوله آب زدم. البته سه سال پیش.باید دوباره بکیرم .بعد ب نظرت بکش بکش بهتره یا امحا؟؟ آخه من چند بار رفتم بگیرم بکش بکش داد گفت بهتره 

2738
منظورم این نبود که وردارید توی فضای خونه اسپری کنید. روی زمین، کنار دیوارها و محدوده چاه فاضلاب رو ا ...

آهان باشه مرسی 

آشپزخونه چی؟ از چاه فاضلاب اونجا هم میان.

قبلا چاه بست داشت همه شب میذاشتم از وقتی بچه دار شدم ی خط درمیون میذاشتم. ممکنه از اونحا باشه 😥😥😥

آره منم تو اشپزخونه داخل کابینت و رو لوله آب زدم. البته سه سال پیش.باید دوباره بکیرم .بعد ب نظرت بکش ...

راسیتش من اونو استفاده نکردم

ولی تا دلت بخواد انواع اسپری و سم های دیگه گرفتم اثر نکرد الا این یکی که دیگه از شرشون راحت شدم

خونه ما افتضاح بود یعنی اما الان شکر خدا یدونه هم پیدا نمیشه

برو سینک‌قیممت کن اون موقع سوسکه یادت میره از بس گرونه نمیشه خرید  

واااای گفتی 😣😣

کجا رو کامن زدی ؟

زیر کابینت دوروبر لباسشویی یخچال نیستو نابود میکنه  جلو در ورودی خونه بالکن هم بزن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من‌صبح بعد نماز صبح سر جانماز نشسته بودم‌یه سووسک بزرگ‌قشنگ اومد طرفم زیر چادرم مثل فنر از جا پریدم به شوهرم‌گفتم‌کشتش،البته خونه مادرمم خونش قدیمیه هرکار کنی بازم سوسک پیدا میشه

2706