2733
2734
عنوان

خانوما چ خاکی ب سرم بریزم

974 بازدید | 46 پست

تو اشپزخونه رو سینکم ی سوسک ریز دیدم. حالا من خیلی حساسم ب سوسک. اصلا همه سوراخ سمبه های خونم رو بستم. فقط داخل دسشویی سوسک ریز داریم اونم که گچ سوسک کش کشیدیم همونجا نینیرن تو خونه نمیتونن بیان. حالا ی ساعت پیش رفتم تو اشپزخونه سوسک ریز رو سینکم بود.داره حالم بهم میخوره. نکنه تحم ریزی کردن کثافتا.😥😥😥

دیگه حالم نمیاد رو اون سینک ظرف بذارم تو رو خدا کمکم کنین

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من خانم نیستم، ولی یک سم بسیار موثر و قوی هست به اسم آیکون ( https://dombarg.com/product/سم-آیکون/ ) ...

چجوریه

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
2738
دیوونه ای بگیربادست بندازش بیرون

بابا همون ی ساعت پیش آب ریختم افتاد کف اشپزخونه کشتمش خیلی کوچیک بود. بعدم گف اشپزخونه رو دامستوس زدم. از بوش دارم بالا میارم .الان مشکلم سینکمه که دیگه دوس ندارم روش ظرف بذارم😫😫

چجوریه

توی آب یک بسته اش رو حل کنید و بعد همه جای خونه رو اسپری کنید. توی چاه فاضلاب و سینک و بقیه جاها هم بریزید و چند ساعتی آب مصرف نکنید تا نسلشون رو از بیخ بسوزونه.

سم بدون بو هم هست.

آقا هستم 🍁 WLF
سلام گلم فقط کرم امحا بگیر عالیه تجربه شخصیمه من کلی پودر و اسپری گرفتم اثرش موقت بود اما این کرم ...

دارم خودم. الان سه  ساله تهرانم خداروشکر جز همون اوایل سوسم بزرگ چند بار دیدم دیگه خبری نبود. آخه بدیش اینه امحا رو اصلا تو جای مرطوب مث دسشویی و اشپزخونه نمیشه استفاده کرد .من برای دسشویی گچ سوسک کش میکشیدم .حالا این وامونده نمیدونم از کجا پیداش شد. اونم هیچ جا نه رو سینکم 

توی آب یک بسته اش رو حل کنید و بعد همه جای خونه رو اسپری کنید. توی چاه فاضلاب و سینک و بقیه جاها هم ...

وای نه من بچه کوچیک دارم .اصلا نمیخوام سم داخل خونه استفاده کنم. ولی واسه دسشویی فک کنم خوب باشه 

دارم خودم. الان سه  ساله تهرانم خداروشکر جز همون اوایل سوسم بزرگ چند بار دیدم دیگه خبری نبود. آ ...

خب جای گرم و مرطوب میان

باید تمام کابینت ها رو تمیز کنی، و سم بریزی 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
با وایتکس بشور

الان. دامستوس زذم. بازم دلم نمیگیره ازش استفاده کنم و ظرف بذارم روش 

2706