2733
2739
عنوان

جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا این چه حرفیه ؟ چه ربطی به مصرف الکل داره؟؟؟تورو خدا دنبال دلایل منطقی باشید

نه من فقط سوال کردم چون شنیده بودم که یک آقایی یهو از این رو به این رو شده و این علائم که خانم گفتن رو به یکباره پیدا کردن و کاشف به عمل اومده ایشون م ش ر و ب استفاده میکرده و توش شیشه قاطی میکردن و ایشون حالت های اسکیزوفرنی گرفته بود البته من از استارتر قبلش معذرت خ‌استم و فقط سوال بود .

خدایا فقط تو رو دارم هوامو داشته باش .  
2731
نه من فقط سوال کردم چون شنیده بودم که یک آقایی یهو از این رو به این رو شده و این علائم که خانم گفتن ...

نه عزیزم‌ چه اشکال داره ...هر احتمالی به ذهن آدم میرسه دیگه 

مخصوصا شوهر من که مثل فرشته ها مهربون و دلسوز بود 

بخدا دارم دیوونه میشم از غصه نمیدونم چیکار کنم 

عضه ای اینکه چرا و چطور این طوفان این سیل وحشی این زلزله به زندگی من زد و همه چی آوار شد رو سرم 

خییییییییلی سخته ...وحشتناکه 

حس اینکه کسی رو که دوست داشتی و دوستت داشته الان حوری باهات رفتار میکنه که رسما از غریبه هم غریبه تری براش و اصلااااا دوستم نداره 

چرااا آخه 

من از این غصه بمیرم هم کمه 

این چه آتشی بود که به جون ما افتاد ...دردم تمااااام اینه که چی شد چی نشد ...از کجا خوردیم آخه ... ا ...

خب دقیقا شوهرت چه تغییرلتی گرد ؟ مگه میشه ادم یکدفعه این همه تغییر کته علتش چی بود؟ حتما براتون دعا نوسته بودن یا چشم خوردید 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738

بچه ها یک سوال حقوقی دارم هر که می تونه جواب بده با اجازه اسی 

اگه شوهرت مخفیانه با خواهرش خونه خریده باشه و زن ندونه می تونه بره شکایت کنه و به عنوان مهریه بگیره سهم شوهرش را؟

فقط خدا ❤️❤️❤️
خب دقیقا شوهرت چه تغییرلتی گرد ؟ مگه میشه ادم یکدفعه این همه تغییر کته علتش چی بود؟ حتما براتون دعا ...

نمیدوووونم

مث فرشته ها بود یهو بعد از ده سااال شد اژدها 

دارم دق میکنم

درد دااااره ...اینجوری نبووود ...

متاسفانه آدم ها چهره واقعی شون را در مشکلات نشان میده وقتی اوضاع خوبه همه خوبند چهره واقعی شوهر شما هم همین بوده که عشقی به شما و بچه اش نداشته 

فقط خدا ❤️❤️❤️
نه عزیزم‌ چه اشکال داره ...هر احتمالی به ذهن آدم میرسه دیگه  مخصوصا شوهر من که مثل فرشته ها مه ...

به خدا براتون دعا نوشتن وکرنه این همه تغییر امکان نداره مگر اینکه شوهرت عاشق کسی دیکه شده باشه منم شوهرم خیلی خوبه خیلی دوستم داره ترسیدم با این‌جبزا که گفتی

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
نمیدوووونم مث فرشته ها بود یهو بعد از ده سااال شد اژدها  دارم دق میکنم

مطمعنی زیر سرش بلند نشده بود

2706