2737
2734
عنوان

جدایی

1432 بازدید | 93 پست

دوستان من بعد از مدتها کشمکش ! از همسرم جدا شدم هنوز یک ماه نشده ...

خیییییلی بی تابی میکنم ...بدجوررررر ..مثل سوگواری میمونه برام ...باااورم‌نمیشه که چطور به اینجا رسیدیم‌و اون آدمی که مثل فرشته ها مهربون بودچطور شد که انقددددر سرد و سنگدل و بی انصاف شد 

ما قبلا خییییییلی زندگی عالی داشتیم همه حسرت زندگی ما رو میخوردن‌ بعد از سالها یهو همسرم حالش بد شد و خود به خود پریشون میشد و اصلا قابل کنترل نبود 

دیگه بعد از چهار سال تحمل این شرایط بالاخره جدا شدیم 

اما خاطرات و مهربونیها و خوبیهای گذشته ش همش تو جشممه ...با اینکه این چند سال اخیر خییییلی زجر کشیدم و واقعا از نظر همه مشاورها و خانواده و هممممممه کار درست و منطقی رو با توجه به اتفاقات و شرایط پیش اومده انجام دادم‌ اما خیییییلی بی تابم ...

مثل ده تا عزادار مویه میکنم ...تازه زیر نظر روانپزشک هم هستم دارو مصرف میکنم اما داغونم ...

تو رو خدا کسانی که تجربه جدایی دارن بیان برام حرف بزنن ...آرومم کنید دوستان 😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم ادم ی پرنده هم دو روز باهاش زندگی کنه روز سوم ثابستش میشه پس این حالت و گریه و ناراحتیت طبیعیه 

اتفاقا ب نظر من درستش اینه خودتو خالی  کنی بزار هرچقد میخوای گریه کن داد بزن شیون کن ب مرور اروم میشی قوی میشی بدون اگه خوب بود جدا نمیشدی تلاشتو کردی نشده ولی زندگی ادامه داره

2738

خیلی اتفاق بدیه که افتاده 

ولی به هر حاااال باید بسپری دست زمان 

الان هم هر موقع دلت خواست گریه کن 

خودتو خالی کن 

ولی اینو بدون نه اولین نفر هستی نه آخرین نفر 

این روزهای سخت هم می گذررررره 

عزیزم یه سوال میگن شرایط طلاق الان خیلی

سخت ترشده درسته؟

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2706