2733
2739
عنوان

جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 93 پست
اسی چرا جدا شدی؟ شوهرت باهات دیگه درارتباط نیس؟

گفتم که تغییر رفتار عجیب و شدید بعد از سالها خوبی و مهربونی که داشت ...

یه آدم دیگه بود ...دیکه اصلا نمیشناختمش ...

الان اصلا ارتباطی نداریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا ؟میخوای جدا بشی؟

آره ولی شوهرم نمیخواد

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738
نه .خیانت نبود  فقط یهو حالش بهم میریخت و جنجال میشد ..منم عادت نداشتم به این رفتارا و صحنه ها ...

اگر از اول زندگیت خوب بوده مطمئن باش چشم خوردی و آه مردم تویه زندگیت افتاده غیر از این نیست من خودم فوق لیسانس دارم فکر نکنی بیسوادم یا خرافاتی ولی خیلی به چشم زخم اعتقاد دارم منم تویه فامیلم همین اتفاق افتاد زن و شوهر از صفر شروع کردن به پیشرفت همه حسرت زندگیشون رو میخوردن و میگفتن تو خیلی خوشبختی تا اینکه خود بخود و بی دلیل دعواهاشون شروع شد تا اینکه آخر جدا شدن. آدم هیچ وقت نباید خوشبختیش رو جار بزنه.

معتاد به شیشه نبود

نه اصلاااااا اهل هیییییچ مورد و خلافی نبود پاک پاک از هر لحاظ 

مرد خونه و زندگی بود فقط 

نمیدونم چی به سرش اومد چی به سرمون اومد حتی دعوا هم نداشتیم ما 

یهو حالش بد میشد و جنجال میشد خود به خود

نه اصلاااااا اهل هیییییچ مورد و خلافی نبود پاک پاک از هر لحاظ  مرد خونه و زندگی بود فقط  ...

شایدبراتون طلسم گرفتن عزیزم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
اگر از اول زندگیت خوب بوده مطمئن باش چشم خوردی و آه مردم تویه زندگیت افتاده غیر از این نیست من خودم ...

واااای نگو که داغ دلم بدتر میشه همه ی دوست و اشنا و فامیل میگفتن مگه خوشبخت تر از اینا هم پیدا میشه ...همه آرزوی داشتن چنین دامادی داشتن علنا میگفتن ...همش میگفتن زوج نمونه....همش میکفتن چطور شما انقدددددر خوشبختین 

یه عده هم که حسادت محض داشتن ..

دشمن شادشدم خداااااا ..😭😭😭😭 همه میگفتن خووووشبحالت با این شوهر دیگه چی از خدا میخوای 

بیچارم کردن ...بیچاره شدم 

خیلی بی تابم 😭😭😭😭😭

شایدبراتون طلسم گرفتن عزیزم

این چه آتشی بود که به جون ما افتاد ...دردم تمااااام اینه که چی شد چی نشد ...از کجا خوردیم آخه ...

اصلا نمیتونم باور کنم

هیچ کس باور نمیکنه 

چطور ممکنه این چه خاکی بود که به سر زندگیم ریخته شد 

این چه آتشی بود که به جون ما افتاد ...دردم تمااااام اینه که چی شد چی نشد ...از کجا خوردیم آخه ... ا ...

بروپیش یه دعانویس خوب باچیزایی که گفتی

به احتمال ۹۰ درصد براتون طلسم گرفتن

2706