2737
2739
عنوان

مسموم شده بودمشوهرم اومد زد از سرم گف مگه مال مفت بخوری

| مشاهده متن کامل بحث + 5403 بازدید | 231 پست

جدای از خسیسی شوهرت

وقتی ادم بالا میاره نمیره سراغ موز و انجیر!!!

معده که بهم ریخته

موز هم سنگین هست

انجیرم نفاخ و مسهل 

به هم که ضعف میکنی و بازم سنگینه

خدا رحم کرده بهت.

بهتر بود یه لقمه نون و ماست میخوردی یا برنج و ماست میخوردی 

و خدا هست ....

بلد که نیستی حرف بزنی زد از سرم چیه ، لااقل یاد بگیر مسموم نشی مگه چند سالته غذا سرد خوردی اینجور بهم ریختی ، بعدشم کسی که تازه استفراغ کرده چه طور میل داره انجیر بخوره حالم بهم خورد ، یکم احیانا شکمو نیستی ?

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلد که نیستی حرف بزنی زد از سرم چیه ، لااقل یاد بگیر مسموم نشی مگه چند سالته غذا سرد خوردی اینجور به ...

اتفاقا اصلا شکمو نیستم ،عذا سردم نهارم بود که میل نداشتم نخوردم صبحونه هم اکثر موقع ها اصلا نمیخورم ،بعد رژیمم اشتهام خیلی کم شده ،معده من حساسه ،وگرنه همون غذا که رو گاز مونده رو باشوهرم خوردیم 

بهم گفت گرمش نکن بیار ،از بیرون اومده بود  من مسموم شدم اون نه ،معدم بخاطر دلایلی یکم حساسه ،بعدشم من تهوع نداشتم که میل نداشته باشم چیزی بخورم شامم نخورده بودم ،من همیشه بعد تهوع که سبک میشم یه میوه میخورم خیلیم راحتم بعدش دیگه دردی ندارم بعد تهوع راحت راحت میشم شاید اونم گاااهن ی ده درصد درد برام بمونه که اونم چیزی نیس و احساس نمیشه برام اصلا،و اکثرا هم همون ده درصدم نمیمونه برام ،من خودم کاری کردم بالا بیارم که درد نکشم بعد بالا اوردنمم حالم خوب خوب بود  ،موقع تایپیک زدن هم من داشتم گریه میکردم و اشفته بودم تو تایپیک قبلمم فک کنم گفتم که چند روزه زیاد گوشی نگاه کردم چشام در شدیدی داره دنبال قرصا تقویت چشم بودم  ،طاقت گوشی نگاه کردن رو نداشتم گریه هم کردم بدتر شدم، حتی الان کاسه چشام درد زیادی داره ،بعدشم از سرم زدرو ،من خودم وقتی حالم خوب شد برگشتم متن تایپیک رو خوندم خودم نتونستم بخونم ،،

اینم بگم که حالتون از خودتون بهم بخوره این چه لحنی واقعا متاسفم براتون 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
جدای از خسیسی شوهرت وقتی ادم بالا میاره نمیره سراغ موز و انجیر!!! معده که بهم ریخته موز هم سنگین ...

اره ماست خوب بود نداشتیم ،اکثر وقتا کته با ماست میخوردم یکم که اونم نبود تو خونه ممنونم گلم 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
2728
گدا نیس به من زورش میاد ،موز مثلا شیش تا میگره هر روز یکی میخوریم نفری اقا امروز دوتا خورده سهم منم ...

زد از سرم یعنی چی بلاخره ؟ میشه بگی کجایی هستی؟

خدایا زیبا ترین لحظه ها را نصیب مادرم کن زیرا او بهترین لحظه هایش را بخاطر من از دست داده است. . . فاجعه تلخ زندگی من از ۲۸ آذر ۹۶ اتفاق افتاد من دیگه مادر ندارم قلبم هم با مادرم رفت زیر خاک. لطفا یک صلوات مهمونش کنید