2733
2734
عنوان

مسموم شده بودمشوهرم اومد زد از سرم گف مگه مال مفت بخوری

| مشاهده متن کامل بحث + 5403 بازدید | 231 پست
[QUOTE=161474055]اونوقت کی همچین حرفی زده😳😳😳😳آخه چرا امید زنارو با دروغ میبرید؟؟ من سه سال پیش ک ...

آره درسته گفتن در حد شأن خانم که بسته به حجاب و تحصیلات و تعداد بچه هاش و ایناست...

ولی خب نمیدونم الان چقدره

اینقد که خییییلی کمه

درکل سه تومن برای الان چیزی محسوب نمیشه چه رسد که هردیقه بخاد تو سرش بکوبه و اینجور کنه باهاش آدم هروقت اون خریدو ببینه حالش بد میشه که

ولی مرد اگه درمقابلش ساکت بمونی هی هار تر میشه باید به حرکتی بزنی هرچی که میخاد باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم مشکل روانی داره در درجه اول .باید بره مشاوره ..دوم اینکه خواهر هیچ موقع جگر نخورید .خیلی بد جگر مرغ وحیوان .برای کم خونی صبحانه یک روز در میان عدس ..ماش و میوه بخور

طراحی واجرای داخلی ساختمان

اسي خداييش از طرز تايپ كردنت معلومه حالت خوش نيست 

كاري نميتوني بكني ديگه شوهرت نرمال نيست اصلا 

حالًا تنها راهش اينه ك شب ب شب از هر ميوه دو عدد بزاري تو بشقاب با هم شروع ب خوردن كنيد هر كسي سهم خودش ي وقت قاطي نشه 😑 

چقد ب شوهرت رو دادي خدايي ك براي ميوه سهميه بندي كرده😕

شوهر دوست منم با اينكه فوق پولدار بود اين مدلي بود مثلا ميرفتن رستوران دو تا هم بچه داشت شوهرش ٢ تا ساندويچ ميخريد يكشيو كامل خودش ميخورد اون يكي هم ميداد زنش و بچه هاش بخورن 

يا اينكه ب زنش اجازه نميداد جاروبرقي بكشه ميگفت با جارو دستي جارو كن يا امار ميوه ها و خوراكي هاي يخچال رو شب ب شب ميگرفت تا چيزي اضافه خورده نشه 

دوستم جدا شد اخر خداروشكر 

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2731

دوست عزیز یکبار برای همیشه درستش کن تا کی میخوای سر همچین چیزای مسخره ای زجر بکشی

باهاش صحبت کن دیگه میوه چیه که جیره ایش میکنه

بیخود کرده تو داری تو خونش زحمت میکشی توهم سهمی داری یعنی چی این کارا غلط میکنه ازین کارا میکنه تازه اول زندگیته تغیرش بده و الا سالای بعدی ودرت در میاد برا چیزای کوچیکم باید دلخونی بکشی

2740
عزیزم شما افغانی هستی ؟  خیلی با لهجه صحبت می کنی  من اصلا متوجه نمی شم حرفاتون رو

ن عزیزم اصالتا ترکم ولی ترکی هم زیاد بلد نیستم کرجم  حالم بد بودنی بد تایپ میکنم  خخ

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
آره درسته گفتن در حد شأن خانم که بسته به حجاب و تحصیلات و تعداد بچه هاش و ایناست... ولی خب نمیدونم ...

افرین درسته باید ی حرکتی بزنی.ولی آخرین حرکت باید دادگاه و طلاق و دخالت دادن دیگران باشه.

افرین درسته باید ی حرکتی بزنی.ولی آخرین حرکت باید دادگاه و طلاق و دخالت دادن دیگران باشه.

درسته

من هرگز پیشنهاد طلاق نمیدم

ولی دادگاه رفتن گاهی وسط زندگی هم لازمه

من خودم اگه نمیرفتم شاید الان طلاق گرفته بودم

هرچیزس هم موقع خودشو داره

درسته من هرگز پیشنهاد طلاق نمیدم ولی دادگاه رفتن گاهی وسط زندگی هم لازمه من خودم اگه نمیرفتم شاید ...

وقتی همه ی راه ها رو رفتی و موفق نشدی دیگه باید به زور متوسل شی.ببخشیدا بعضی مزدا زبون خوش حالیشون نمیشه

انشاالله که ضرب شستی که نشونش دادی تا آخر عمر سر براهش کنه😉

وقتی همه ی راه ها رو رفتی و موفق نشدی دیگه باید به زور متوسل شی.ببخشیدا بعضی مزدا زبون خوش حالیشون ن ...

مرسی عزیزن😃😃😃👌👌👌👌آره آره بابعضیا نمیشه بازبون خوش ادامه داد خودشون دوس ندارن😂

2706