2733
2739
عنوان

لوله هاتونو بستین پشیمون شدین؟

242 بازدید | 17 پست

خانما من 31 سالنه

سومی رو باردارم. سومی خدا خواسته بود... 

میخوام موقع سزارین بگم ببندن لوله هامو

شوهرم 46سالشه و یه دختر هم از ازدواج قبلش داره

مشکلی برا بستن نداره الان. ولی میترسم برا نعوظ مشکل پیدا کنه چون الانشم مشکل داره

کدوماتون این کارو کردین؟ راضی هستین؟ پشبمون نشدین؟ 

لوله بستن شما چ ربطی ب نعوظ همسر داره نفهمیدم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من راضی بودم تو سن ٢٩ سالگی سزارین سومم

عالیه دیگه راحت میشی

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

خودت سه تا داری با اون یکی میشه ۴؟

بچه هات پسر یا دختر؟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738
همسرم اگر بخواد وازکتومی کنه

نمیخواد ب اون چیکار داری😕😕😕

خودت انجام بده بخاطر راحتیت

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2706