2737
2739
دقیقا منم از نظر خودم امروزی و ازادم ولی در همون حد عرف لاکم میزنم ارایشم میکنم مانتو جلوبازم میپوشم ...

عین خودمی عزیزم😁😁😁😁

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
ولی جدی خیلی دور وزمونه بد شده.یه بار رفتم آرایشگاه یعنی خانوما خیلی ریلکس وراحت درباره ی دوست پسراش ...

اونادیگه زنای بی غیرت بودن😂نه مردا

خدایابه امیدخودت نه بنده های بی خودت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عین خودمی عزیزم😁😁😁😁

عه شمام املی مث من؟😂😂😂😂

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
عه شمام املی مث من؟😂😂😂😂

اره هز نظر اینا....🤣🤣🤣

من این اُملی رو دوست دارم لطفا باهاش کاری نداشته باشین

2731
غیرت ناموسی یعنی نذاره کسی مزاحم زن و خواهرش بشه. فرض کن شما یه آقایی هی برات مزاحمت ایجاد میکنه ٬ ...

خب این دیگه فرق میکنه کلا

چیزیه که توش آزاری یا زوری یا تعیین تکلیفی از جانب شوهر نیست، من با این مشکل دارم

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
همینکه مرد دلش نخواد زنش اونطوری که برا شوهره عشوه میاد یا توخونه جلو خودش میگرده جلو نامحرمم بگرده. ...

وقتی زنتو بیش از حد آزاد بزاری...وقتی با رفیقات جمع شی دور هم زنتم باشه و.مشروب خوری کنی...وقتی پارتی بری با زنتو هزار تاکار اونجا بکنی....فردا پس فردا اگه زنت خیانت کرد نباید زیادم تعجب کنی...چون تو یادش دادی.....بعضی از زنا جنبه آزادی بیش از حدو ندارن

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎
2738
اره هز نظر اینا....🤣🤣🤣 من این اُملی رو دوست دارم لطفا باهاش کاری نداشته باشین

والا ولی شاید باورت نشه همین بنده خدا ک گفتم ب من میگف اگ من شوهرم مثل شورتو بود ازادم نمیزاش همون اول طلاق میگرفتم😂😂

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
همینکه مرد دلش نخواد زنش اونطوری که برا شوهره عشوه میاد یا توخونه جلو خودش میگرده جلو نامحرمم بگرده. ...

عزیزم!!

بیخیال!!

خوشحال شدیم!!

🙃🤚

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
والا ولی شاید باورت نشه همین بنده خدا ک گفتم ب من میگف اگ من شوهرم مثل شورتو بود ازادم نمیزاش همون ا ...

😂😂😂😂😂😂🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

دقیقآ

ولی خب بهش میگن روشن فکری...و اگر شوهر نزاره...عقب افتادس...خداروشکر میکنم که شوهرم عقب افتادس😂😂

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎
زوده هنوبراصلوات تازه شروع شده😂😂😂

دعواااااا؟؟؟؟؟؟؟ 

پ من جا موندم😂

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2706