2737
2739
عنوان

نمیدونم چی بنویسم فقط بیاید💔

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 73 پست
میخواد کات کنه، در واقع یه طرفه کات کرده ولی شما همش دنبالشی، نمیخوادت عزیزم از زندگیت بندازش بیرون

خب چرا حتی ی خدافظ نمیگه بدونم رفته اینطور یهویی ینی چی اخه خوب بودیم قبلش😔

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیین فقط اینو بدون دلش یکی دیگع رو میخواد  تمام

وای خدا😭😭😭😭😭دوسم داشت گفت خداشاهده دوست دارم پس خدا کجا بودددد ها

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
2728
خدایا میمیرم من اگ این باشه 😭😭😭

مننم اون روز همین حرف تورو زدم تا همین الانشم یه مرده ی متحرکم.یهویی همه چیز تموم شد با خیانتش بدون اینکه حتی بهم بگه چرا.ایشاالله خدا حق مارو از همه اشون بگیره

خدایا میمیرم من اگ این باشه 😭😭😭

جمع کن خودتو خواهر من ینی چی میمیرم ینی جونت انقد بی ارزشه به خاطر یه غریبه میخوای بمیری چرا خودتو داغون میکنی برا کسی بمیر که برات تب کنه

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
فراموشش کن به دردت نمیخوره  خودتو سرگرم کن با کاری چیزی کم کم فراموشش میکنی

نمیتونم همش خودمو سرگرم میکنم ولی شب ک میشه از زور گریه و فکر تا مرز سکته پیش میرم

خب چرا حتی ی خدافظ نمیگه بدونم رفته اینطور یهویی ینی چی اخه خوب بودیم قبلش😔

ببین یا هیچ توضیحی نداره بهت بده و میخواد خودت بزاری بری و ولش کنی یا هم میخواد تو آب نمک نگهت داره بره دوراشو بزنه بعد بیاد بگه مشکل داشتم

لطفا خانوم جلسه ای ها ریپلای نکنن                                          
2740
وای خدا😭😭😭😭😭دوسم داشت گفت خداشاهده دوست دارم پس خدا کجا بودددد ها

حالا صبر کن 

از ی خط دیگه پیام بده

بگو بیا مثل ادم حرف بزنیم 

اگه مبخوای بری برو ولی دلیل بگو تو ک گفتی دوستم داری و فلان

...
جمع کن خودتو خواهر من ینی چی میمیرم ینی جونت انقد بی ارزشه به خاطر یه غریبه میخوای بمیری چرا خودتو د ...

من خیلی عاشقشم نمیتونم تصور کنم یهو رفته بخدا اخه حتی بحثم نکردیم😭

ببین یا هیچ توضیحی نداره بهت بده و میخواد خودت بزاری بری و ولش کنی یا هم میخواد تو آب نمک نگهت داره ...

نمیدونم چیکارکنم دارم از پا میوفتم😔

شاید متاهله

سنی نداره

خب از رابطتون بگو چند وقت با هم بودين؟

۲سال و خورده ای خوب بودیم اخه😔

ببین یا هیچ توضیحی نداره بهت بده و میخواد خودت بزاری بری و ولش کنی یا هم میخواد تو آب نمک نگهت داره ...

خیانت ک میکنن میرن دوراشونو میزنن.همه رو تست ک  کردن اگه دیدن یکی از بقیه بهتر بود دوباره برمیگردن!

2706