2733
2734
عنوان

هوش و سرگرمی شماره 36😊

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 61 پست
😂خب اخر تست جوابش درستو تایید میکنم دیگه تاپیک تست با بقیه تاپیکا فرق داره ک من یکی یکی ریپ بزنم بگ ...

توی جواب معمای جادوگر هم اشتباه نوشتی چون جادوگر خالی 4میشه نه 5 جاروها سه تا هستند و هر کدوم میشه 4  از 15هم 11تا کم کنی میشه 4 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه کن ضرب روندیدم همشو جمع میکردم🤦🏻‍♀️

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂

جواب ۴۳

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
2742
2740
توی جواب معمای جادوگر هم اشتباه نوشتی چون جادوگر خالی 4میشه نه 5 جاروها سه تا هستند و هر کدوم میشه 4 ...

خیر دقت کن جاروها 4 تا هست جواب درسته

کاربر عاقا :💆تاپیک هایی که جواباش به چالش کشیده میشه عالیه😀هر تستی گذاشته میشه حتما برای جواب لایک میشید ی نفر اگر کمک کنه فعال ها رو تک کنه خیلی هم عالی 🌷علامت سوال جلوی جوابتون نذارید😐(متنفرم 😆😐)،جواب بدون دلیل بدین دلیل را میپرسم گاهی سربزنید به من😊خوشحال میشم😂
حوصله توضیح ندارم ولی ج ۴۳ میشه

اوا چرا😂

کاربر عاقا :💆تاپیک هایی که جواباش به چالش کشیده میشه عالیه😀هر تستی گذاشته میشه حتما برای جواب لایک میشید ی نفر اگر کمک کنه فعال ها رو تک کنه خیلی هم عالی 🌷علامت سوال جلوی جوابتون نذارید😐(متنفرم 😆😐)،جواب بدون دلیل بدین دلیل را میپرسم گاهی سربزنید به من😊خوشحال میشم😂
خوبی خخخ نقطه چین رو پر کردم 

دلیل بگو🌷

میشه ۴۳ اه ذهنم درگیر شده بود    

دلیل بگو🌷

2706