2726
عنوان

نمیدونم چی بنویسم فقط بیاید💔

340 بازدید | 73 پست

یکم طولانیه متاسفم ولی مردم از خودخوری

ی نفر ک بیخود و بی جهت ۱۲.۱۳روز غیبش میزنه تو این مدتم باهزار تا قسم و قران ی لحظه انلاین میشه فقطم ی بار میاد میگه مریضم بعدش میگه فردا میام ولی خبری ازش نمیشه تا ۴.۵روز بعدِ ۴.۵روز بش زنگ میزنی بار اول جواب نمیده بار دوم مشغول و بار بعدی بلاک چ معنی داره؟خب اگه واقعا مریض باشه در حدی ک نتونه گوشی بگیره دستش چطور راحت میتونه بندازه لیست سیاه ولی نمیتونه ی پیام بده بگه حالم بده فعلا نمیتونم حرف بزنم؟کسی ک این همه مدته نیستش حتی ی پیام نداده و جواب زنگ وپیامتم نداده چ معنی میتونه داشتع باشه اخه چرا یهویی اینطوری شده ینی منو نمیخاد؟خب چرا یهویی گذاشت رفت غرورو گذاشتم کنار دلم داره میترکه اومدم باشما حرف بزنم شاید یکی بدونه ی ساعت پیش یهویی عکسشو تو گوشیم دیدم ی ساعت روش گریه کردم داغوون شدم خاب وخوراک ندارم مث مریض افتادم زیر پتو دارم از دس میرم فقط باخودم میگم چرا

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لعنت ب همشون منم ی بار اینجورشدم😭 هیچ وقتم نفهمیدم چرا 

دارم دق میکنم خورد شدم فقط میگم کاش ی لحظه بگه چرا

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
منم دقیقا وضع تورو داشتم و دارم.متاسفانه برای من خیانت بود.ایشاالله ک مال تو خیانت نباشه

خدایا میمیرم من اگ این باشه 😭😭😭

میشه بپرسم چن سالتونه؟

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
2706