2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالته پَ😂

اره انگار نه انگار روز قبلش یه چیزیم بود 😃

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2731
2738

میرم با ماشینم بیرون 

حسابی سرعت میرم و آهنگ غمگین میزارم

پشت فرمون گریه میکنم 

بعد میرم برا خودم لواشک و پاستیل میخرم برمیگردم به خانه😐

موقع برگشتن هم آهنگ شاد میگوشم🙄

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

من که امروز با دنده چپ بلند شدم حوصله خودمم نداشتم

جفت سیمکارتامو دایورت کردم رو ی خط خاموش

ناهار نخوردم ، از ساعت ۱۲تا۵عصر خوابیدم ، بیدار شدم بازم نابود بودم تا شوهرم اومد حالم خوب شد😐😐😐

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
یعنی بدون هیچ دلیلی؟؟

آره😕البته دیشب ی ذره از شوهرم ناراحت بودم گلومم درد گرفته بود ، گرفتم خوابیدم صبح پاشدم وحشی شده بودم 😐😐😐

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2706