2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خوابیدن

فیلم دیدن

دوش آب داغ

پریدن به اطرافیان

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

الان خیلی دلم گرفته! بچم مریضه طاقت دیدن مریضی شو ندارم 

تحمل میکنم و به خدا توکل میکنم 

براش دعا کنید و اگه براتون مقدوره یه حمد بخونید براش

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری

خلوت

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
الان خیلی دلم گرفته! بچم مریضه طاقت دیدن مریضی شو ندارم  تحمل میکنم و به خدا توکل میکنم  ...

واسه بچت صلوات فرستادم رژیمتو بگو حالا 

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2740

فیلم 

یا رقص نگاه میکنم 

یه چیز میگم شاید خنده دار باشه برای شماها ولی من اینطوریم وقتی به جوجه اردک مرغ خروس نگاه میکنم انگار همه چیز همه غمو غصه ها میرن

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2706