2733
2739
عنوان

چکار کنم دلم خنک شه از دست این پسره

455 بازدید | 54 پست

بچه ها پیج یه دانشجوی ترم بالاپزشکی رو فالو کردم 

کلا از ایناس که تو استوری ها میخواد بگه همه بیان با من باشن خودشو تا حد چی کوچیک میکنه اصلا نگم براتون ، بعد من چند وقت بود یه سوال پزشکی داشتم تو فکر بودم ازش بپرسم حالا استوری کرده که ادم جرات نمیکنه دایرکت باز کنه همه یا برگه ازمایش نشون میدن یا مشاوره رایگان کنکور میخوان 

حالا کلا طرف تو فاز شوخیه اخرشم استیکر خنده داشت کلا انگار جدی نیس همیشه استوری های فان داره

منم  فکر کردم مثل همیشه شوخی داره نوشتم اتفاقا من سوال پزشکی داشتم یعنی جواب نمیدید 😄

بیشعور فقط نوشت نه خااالی😐

اخه ادم اینقد مغرور و از خود راضی 😬حداقل یا جواب نده یا بگو ببخشید من سوال پزشکی جواب نمیدم

منم فقط لایکش کردم 🤦

به نظرتون چکار کنم دلم خنک شه خیلی عصبانی شدم🤨تو دلم میمونه اگه بهش نرینم

میدونم موضوع مهمی نیس ولی حس میکنم ضاااایع شدم 🥺

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دکتر پوریا نیس اسمش؟😒

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
2706