2737
2734
عنوان

چکار کنم دلم خنک شه از دست این پسره

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 54 پست
عجب  نمیتونست مودبانه تر بگه

والا کلمه نه بی ادبانه نیست بنظر من

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه چطور؟

من  دانشجوا م و دوباره برای کنکور میخونم ، خواستم بپرسم فیلم های کمک آموزشی خودتون دیدید و نظرتون در موردش چیه ؟

ببخشید مربوط به تاپیک شما نیست .

اگه پیراپزشکی و یا پزشکی هستین خواستم از تجربیات شما در زمینه کنکور با خبر بشم چون از نظرم آدمی که توی کنکور تجربی موفق بوده بهتره از مشاوری که رشته ش تجربی نبوده و دانشجوی پزشکی و پیراپزشکی نیست میتونه کمک کنه .

من  دانشجوا م و دوباره برای کنکور میخونم ، خواستم بپرسم فیلم های کمک آموزشی خودتون دیدید و نظرت ...

من دانشجوی پرستاری ام ولی خیلی تو کنکور موفق نبودم با این حال به نظرم فیلمای اموزشی موسسه حرف اخر خوب بود خودم استفاده کردم البته بیشتر برای عمومی ها و زیست خوب بود بقیه رو خبر ندارم🙂

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم
من دانشجوی پرستاری ام ولی خیلی تو کنکور موفق نبودم با این حال به نظرم فیلمای اموزشی موسسه حرف اخر خو ...

بسلامتی

ان شاء الله که موفق باشید .

منم حرف آخر را دارم

الآن دارم حرف آخر را میبینم

بنظر شما فقط کلیپ ها را ببینم و تست بزنم دیگه نیاز نیست درس نامه بخونم ؟

خودتون چطوری کار کردین و چند درصد زدین با حرف آخر ؟

بسلامتی ان شاء الله که موفق باشید . منم حرف آخر را دارم الآن دارم حرف آخر را میبینم بنظر شما فقط ...

مرسی همچنین شما

راستش من خودمم نتیجه خوبی نگرفتم ولی دین وزندگی ۹۶ درصد زدم همون فیلمارو دیدم با تستای کنکور رو زدم البته کتابو دیگه کلا حفظ بودم خط به خط .

برای عربی هم اگه استاد واعظی هستن که ایشون عالین به نظرم فیلما و تست کنکور کافی باشه ولی بقیه رو نمیدونم خودمم خوب نزدم 

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم
2738
مرسی همچنین شما راستش من خودمم نتیجه خوبی نگرفتم ولی دین وزندگی ۹۶ درصد زدم همون فیلمارو دیدم با تس ...

ممنونم  

من نظام قدیم بودم اما خب دیگه نظام قدیم نیست 

شما نظام جدیدشو دیدید یا قدیم ؟