2733
2734
عنوان

کدوم ازاینا سردرد میاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 35 پست
سر درد میگیریم و سرگیجه چشامم ی طوری میشه  فشار پایینم

منم الان همینم

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاهکار کردی دختر حبوبات توی آش نفخ داره میتونه باعث سردرد بشه . کشک سرد هست شدید و اینکه لبنیات هست ...

خاک توسرم بمیرم با این شکمو بودنم

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
حالت تهوع هم داری؟

ن فقط سردرد .بدنمم یخه.

سرم نبض میزنه پشتش

2740
ن گلم . پشت سرم دردمیکنه نبض میزنه

اها

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ن فقط سردرد .بدنمم یخه. سرم نبض میزنه پشتش

خب خداروشکر 

سنت که بالا نیست؟ 

اگر کم سنی افت فشاره 

یه سرم قندی نمکی درست کن بخور یه کم بدمزه اس ولی موثره 

یه وعده غذای مفصل ترجیحا گوشتی هم بخور 

اش حبوباتش ،،کشکو.سیر،انار یادم نیست دیگه چی خوردی ولی همس سردیه و باعث سر درد روغن سیاهدانه داری؟؟

روغن سیاه دونه خوبه برا سردرد؟؟ بخاطر گرمیش میگی؟؟

اخه منم چن روزه همش از ظهر سر درد میگیرم چشام و گردنمم درد میگیره سیاه دونه بمالم خوبه؟

روغن سیاه دونه خوبه برا سردرد؟؟ بخاطر گرمیش میگی؟؟ اخه منم چن روزه همش از ظهر سر درد میگیرم چشام و ...

اره اینیم که میگم درست کن ی ورق زنجبیل نوک قاشق مرباخوری فلفل قرمز ی قاشق چای خوری نعنا دوتا فنجون آب جوش بریز روش درشو بذار ،،بذار رو میز ۱۵ مین بمونه بعد از صافی رد کن با عسل بخور معجزه میکنه 

2706