2737
2734
عنوان

کدوم ازاینا سردرد میاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 35 پست
اره اینیم که میگم درست کن ی ورق زنجبیل نوک قاشق مرباخوری فلفل قرمز ی قاشق چای خوری نعنا دوتا فنجون آ ...

خداخیرت بده خداکنه جواب بده همیشه دعات میکنم . کلافم کرده دیگه از زندگیم هیچی نمیفهمم

خداخیرت بده خداکنه جواب بده همیشه دعات میکنم . کلافم کرده دیگه از زندگیم هیچی نمیفهمم

قربانت 🌹مطمئن باس درست میکنه مامان من سردرد میگرنی داره ،،ته سردرده وقتی میگیره زیر ۴۸ ساعت ول نمیکنه ،،ولی من براش روغن سیاهدانه میزنم ی لیوان از این معجونی که گفتم ببهش میدم یک ساعت بعد دیگه از سردرد خبری نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خاک توسرم بمیرم با این شکمو بودنم

دور از جونت دختر . نوش جان ..... حالا دفعه بعد رعایت کن . من هرچی میخورم حواسم هست چون میگرن دارم. یکم سرچ کن در مورد ممنوعیت های غذایی رعایت کن . درد و ناراحتی ازت دور باشه همیشه🍃

کشک

لبنیات واسه بعضیا حشاسیت زاس باعث سردرد میگرنی میشه.لبنیاتو کلا ترک کن.منم اینکارو کردم بخاطر سردردام

خدایا ممنونم ازت که خیر و برکت و شادی و آرامش و "نعمت شاکر بودن" رو به من عطا کردی ♥♥♥ خدا عاششششقتم♥♥♥