2737
2739

واسه درمان کرونای خفیف و تو خونه ازیترومایسین و قرص سرماخوردگی و استامینوفن ساده و یه شربت برای سرفه که یا دیفن هیدرامین میدن یا شربتای گیاهی مثه کالیک و ... 

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین بهترین چیز کندر بگیر دم کن بدمزه اس روزی دوبار بکش سرت دومیش اینکه بخور جوش شیرین بده به دهنو د ...

دو مورد اول ومورد آخر رد شده.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2740
ویتامین دی.ویتامین سی.قرص زینک آزیترومایسین و دگزا. البته دگزا تو چند روز اول باید استفاده شده.یعن ...

دگزا برای بدن درد ؟

شوهرم از دیشب بدن درد داره 

منم مایعات و دم نوش و استامینوفن و ویتامین دی و مولتی ویتامین دادم 

مسکن برای کوفتگی (ناپروکس) چرک خشک کن برای عفونت های ثانویه (آزیترومایسین)  من با وجود خوردن ...

عزیزم شما چند روز گرفتار بودید!؟

الان مامانم گوش درد و گلو درد داره.دو روز پیش فکش و سقف دهنش هم بشدت درد میکرد.

داداشم ولی ضعف و سردرد و بی‌حالی داشت.الان بویایی هم ندارن.

نگرانشونم.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
دگزا برای بدن درد ؟ شوهرم از دیشب بدن درد داره  منم مایعات و دم نوش و استامینوفن و ویتامین دی ...

دگزا برای مهار التهاب شدید ریه.

برا بدن درد ناپروکسن

اینکه معلوم نیست کرونا باشه عزیزم.اگر تب داره آزیترومایسین بده

نه میخوام بدونم چی میدن دارو مثلا الان مصاحبه گلزار و گوش میدادم میگفت وقتی کرونام مثبت شد دکتر دار ...

سلام عزیزم خب به شرایط بیمار هم بستگی داره ولی از داروهای ویتامین سی و دی_آزیترومایسین _داکسی سایکلین_ این چیزا برا بیمارای سرپایی استفاده میکنن

2706