2733
2739
واقعا پس چی ویتامین سی ک خوبه ک

اگه یه ذره  چیز ترش بخورن مثلا یکم اب پرتقال ریشون تحریک میشه و سرفه هاشون بیشتر میشه. برادرم داغون شد سر یکی دوبار اب پرتقال خوردن. یعنی الان ظهر یکم مامانم خورشت کرفس که کمی ترش بود براش فرستاد از ترسش نخورد. اصلا نمیشه ریسک کرد.  خود پدرم بهم گفت اب سیب خیلی برام خوب بود. خیلی. 

البته نترسین یه وقت. ما دوتا مورد بد داشتیم. اونایی که سبک میگیرن که زود خوب میشن.  مثلا پدر و برادرم بالا میاوردن نمیتونستن چیزی بخورن. بدن درد شدید. سرفه های شدید. 

ولی بقبه اصلا. یکم بدن درد خفیف. یکم حالت تهوع. اولشم کمی گلو درد

بعدم اینکه واقعا یه روز بدترن یه روز بهتر.‌ذات مریضیش اینجوره. یه روز که‌خوب بودن بلند میشدن و کار میکردن فرداش بد میشدن  و‌ میفتادن. اصلا نباید گول این مریضی رو خورد. اسم نحسشو هم نمی خوام بیارم. 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کن این وسط بچه کوچیک و همه تو ی خونه‌... خدا کمک کنه

ما بچه های کوچیکمون نگرفتن یکم حالت سرما خوردگی داشتن.

توکل به خدا. فقط استراحت کنید. اگه کسی هست بگین براتون غذا بپزه که ضعیف نشین 

ننرس عزیزم . فقط رو‌حیه بده و دعا کن. ولی خیلی باید بهشون برسی خیلیییی.  فقط استراحت کنن و بخو ...

اشکم در اومد.

من ی شهر دیگه م متاسفانه.مامان و داداشم تنهان.ی داداش دیگه دارم متاهله.خونه ش نزدیکه.ولی تا حالا ک یک هفته شده غذا نبردن واسشون.البته داداشم خریدشونو انجام میده.

من دارم میخونم واس آزمون استخدامی.نمیدونم چیکار کنم بقران.گیر کردم.بد شرایطی دارم.تو ی شهر نیستیم ک غذا درست کنم بفرستم.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2731
همه اینارو خود دکتر گفته چقدر نظرات دکترا متفاوته ادم ب کی اعتماد کنه

آدم نمیدونه کی راست میگه کی دروغ 

ولی ویتامین دی خوب نیست رو مطمئنم چون کلسیم تغذیه کروناس و تقویتش میکنه، دی هم جذب کلسیمو بالا میبره، من خودم تابستون هم دی میخوردم هم زینک پلاس افتادم مریض بردنم اورژانس و آخر کارم به سی سی یو کشید و گفتن مشکل قلبی دارم و کلی معاینه و .... و حتی انژیوم کردن اما تست کرونا نگرفتن و اخر گفتن چیزخاصی نیست و داروهای فشار و قلبی دادن، تابستون همش مریض بودم و نفس تنگی داشتم حتما کرونا بوده نفهمیدن همش بیحال بودم نمیتونستم کاری کنم ضعف و بیحالی و نفس تنگی   

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
هنوز دکترا ویتامین دی میدن؟!! اشتباهه این باعث بدتر شدن و طولانی شدن سیر بیماری میشه، لبنیات و کلسیم ...

گلم هر چی امتحان شده و جواب داده‌و خود مریضا گفتن خوبه. حرف بقیه که این بیماری رو تجربه نکردن گوش نده.

من پدرم هر روز ویتامین ب ۶ میزنه. وگرنه نمی تونه چیزی بخوره. الان دو روز فقط یکم ناهار مثل بقیه برنج و خورشت خورده و خدا رو شکر بهتره

گلم هر چی امتحان شده و جواب داده‌و خود مریضا گفتن خوبه. حرف بقیه که این بیماری رو تجربه نکردن گوش ند ...

ان شاءلله زودتر خوب شن هم پدرتون هم همه مریضا 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
2740
اشکم در اومد. من ی شهر دیگه م متاسفانه.مامان و داداشم تنهان.ی داداش دیگه دارم متاهله.خونه ش نزدیکه. ...

اشکال نداره. گلم دعا کن فقط. ان شالله سبکه. مامانتو راهنمایی کن که خونه رو‌تمیز نکنه. غذای اسون بپزه.استراحت کنه فقط. تو فلاکس اب گرم بکنه و مدام دم دستشون باشه بخورن. برادرت هم همینجور. اگه هیچ کاری نکنن‌و خسته نشن و انرژی هدر ندن میگزره راحت

منم همش نگرانم اگه بیفتیم کی کارا رو بکنه آشپزی و .... 

اشکم در اومد. من ی شهر دیگه م متاسفانه.مامان و داداشم تنهان.ی داداش دیگه دارم متاهله.خونه ش نزدیکه. ...

براشون دعا کن و هر روز صدقه بده 

از داداشت بخواه ک اگه تونست از خانومش بخواد ی چند وعده ای براشون غذا درست کنه

راه دوری نمیره

براشون دعا کن و هر روز صدقه بده  از داداشت بخواه ک اگه تونست از خانومش بخواد ی چند وعده ای برا ...

والا میترسم بگم غذا درست کنید.

دیگه خودشون باید متوجه باشن.

ان شالله هیچکس محتاج کسی نشه.

خدا بهمون نیگا کنه و از شر این بیماری راحت شیم.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
الان کامل خوب شدی بدن درد هم داشتی ؟شوهرم از دیشب بدن درد داره هفته پیش ی جای شلوغ رفته بوده با پد ...

هنوز خوب نشدم امروز روز ۱۰ قرنطینه ام یه روز یهو خیلی بهترم دوباره فرداش کلی علائم اینا میاد سراغم بدن درد نداشتم ولی همسرم شدیدا بدن درد داشت واقعا معلوم نیست این مریضی. چه کوفتی   آزیترومایسین واسه عفونت اینا

وینامینم که تقویتی 

ناپروکسن بدن درد 

استامینوفن برای تب 

2706