2752
2734
فک کن یه درصد  کسی که از گوشتو پوستو استخونمه از شیره جونم خورده  خودم بزرگش کردم و دارم ...

مثال خوبی نیست چه زیاد بچه هایی که با زن گرفتن یا شوهر کردن مادر و پدر و بوسیدن گذاشتن کنار .ولی بچه هر کاریم کنه عشق مادری ازبین نمیره ولی درمورد شوهر اینطور نیست😁

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا بدون هیج اغراقی اتفاقا اهل ابراز عشق آتیشین و پر سوزو گداز هم نیستم ولی از هر طرف به هرکی نگاه ...

چه خوب ،خدا از چشم بد دورتون کنه 

🥰🥰🥰

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
یه بار یکی تو جمع پرسید اگه قرار باشه یه نفر رو ببری بهشت کی رو میبری من گفتم پسرم ،بعد از همسرم پرس ...

خجالت نداره.واقعیت رو گفتی.حالا دروغ میگفتی خوب بود؟معلومه که ادم بچشو بیشتر از شوهر میخاد..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2731

تا الان بچمو بیشتر دوست داشتم عاشقشم 😘😍اما خب تو آینده ایی که بچه ممکنه ازم فاصله بگیره ممکنه شوهرمو بیشتر دوست داشته باشم

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
واقعا چطور من اصلا درک نمیکنم ببخشید ولی یه روز بخوای بین جون بچت و شوهرت یکی رو انتخاب کنی ...

ان شاءالله همچین چیزی پیش نمیاد ترجیح میدم خودم بمیرم تا مرگ عزیزامو انتخاب کنم.

ولی من واقعا نمیتونم دنیا رو بدون شوهرم لحظه ای تصور کنم ... 

و خدایی ڪہ همین نزدیکیست ... میزند لبخندی بہ تمام گره هایی ڪہ تصور دارم همگی ڪور شدند 💚
ولی اگه قرار باشه بینشون یکی رو انتخاب کنی مطمئنا تردید داری چون هر کدوم جای خودشون رو دارن نه مادرت ...

نه تردید نمیکنم مادرم رو انتخاب میکنم 

البته که جای خود دارن ،ولی اگر بگن بین این دو نفر یکی رو انتخاب کن ،تردید نمیکنم مادرم رو انتخاب مبکنم

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
من مادرم رو . جواب سوال استارترم معلومه بچمو

ولی من نمیتونم بگم کدوم رو چون هر کدوم جایگاه مخصوص خودشون رو دارن .من الان هم دخترم و هم مادرم پیشمن ولی با همسرم قهرم و پیشم تیست و من از لحاظ روحی داغونم

مسلما هر کدوم نباشن جای خالیش حس میشه

.هوا خواه توام جانا و میدانم که میدانی‌...👨‍👩‍👧
عزیزم خدا برای هم نگهتون داره

ممنون،،🥰

یه بار یکی تو جمع پرسید اگه قرار باشه یه نفر رو ببری بهشت کی رو میبری من گفتم پسرم ،بعد از همسرم پرس ...

چرا خجالت انتخابت درست بوده

من همیشه فکر میکنم اگه قرار باشه یه روز شوهرم بین من و بچم،منو انتخاب کنه

اون روز من شوهرمو مطمعنم ترک میکنم،باید جون بچم براش با ارزش تر باشه

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
ولی اگه قرار باشه بینشون یکی رو انتخاب کنی مطمئنا تردید داری چون هر کدوم جای خودشون رو دارن نه مادرت ...

بدون شک مامانم.اما بچههامو بیشتر از هرکس و هرچیز تواین دنیا دوس دارم. شوهرم نفر 7زندگیمه

دلم برات تنگ شده بابا🖤
ان شاءالله همچین چیزی پیش نمیاد ترجیح میدم خودم بمیرم تا مرگ عزیزامو انتخاب کنم. ولی من واقعا نم ...

چقدر شماها خوبید 🥰

دلم برای شوهرم سوخت طفلک 

🥴 من چرا اینجوری نیستم 🤔🤔🤔🤔