2737
2734
ولی بچه یه چیز دیگست من حاظرم تمام سلول های بدنمو برا بچه هام فدا کنم میدونی چیه عشق به بچه بی ...

خب حتما اونقدی خوب هست الحمدالله که بهش ایمان دارم.

بازم ترجیح میدم اگ اونجور روزی رو قرار ببینم بمیرم😐 

چ حرفای تلخی 😢

خدا کنه همه خونه ها از صدای بچه پر بشه

از محبت زن و شوهر پر بشه

همه شاد باشن

هیچوقتم نخوان یکیو انتخاب کنن

💚❤️

و خدایی ڪہ همین نزدیکیست ... میزند لبخندی بہ تمام گره هایی ڪہ تصور دارم همگی ڪور شدند 💚
خدانگهداره شما و خانوادت باشه بانو.  خیلی ها با نظر من مخالفن شایدم منم ک خیلی متفاوتم

اتفاقا خوبه که آدم عاشق باشه ،من همیشه دوست داشتم با عشق ازدواج کنم ولی نشد ،شاید برای همینه که اینجوریم 

البته من کلا از وقتی که تو قبر خالی خوابیدم ،احساسات تو وجودم انگار مرده ،هیچی نه خوشحالم می‌کنه نه ناراحت 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته کسی نمیتونه جای یکی دیگرو بگیره. اما میزان دوس داشتن فرق داره. مثلا شما همه میوه هارو ی اندازه ...

قطعا نه

ولی حرف من اینه عشق مادر و فرزندی با عشق زناشویی خیلی متفاوته آدم نمیتونه الویت بندی کنه کلا دو مسر جدا هستن

.هوا خواه توام جانا و میدانم که میدانی‌...👨‍👩‍👧
2731
خب حتما اونقدی خوب هست الحمدالله که بهش ایمان دارم. بازم ترجیح میدم اگ اونجور روزی رو قرار ببینم بم ...

ببخشید ناراحتت کردم

ولی برام عجیب بود

خدا عزیزاتو حفظ کنه🌹

ولی تمام حرفم به عشق بی قید و شرطیه که به بچه داریم،هر بلایی هم سرمون بیاره باز عاشقشیم،در مورد هیچ کس این صدق نمیکنه

برای همین تعجب کردم❤

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
بچه خر کی باشه بچسب به شوهر که دیگه گیر نمیاد

خوب گیر نیاد...بهتر..ادم برا خودش خانمی میکنه..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2740

بین مادر و همسر.قطعا و صد در صد مادر رو انتخاب میکنم.و بین شوهر و بچه.قطعا بچه رو انتخاب میکنم..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.