2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ک فعلا ندارم

اما شوهرمو از هرکسی بیشتر دوست دارم ، جونم بسته به جونش

بچه دار هم بشیم باز بیشتر دوسش دارم

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2742
خدا نگهداره بچه من و بچه شماها باشه اما من شوهرمو بیشتر دوست دارم

واقعا چطور

من اصلا درک نمیکنم

ببخشید ولی یه روز بخوای بین جون بچت و شوهرت یکی رو انتخاب کنی

یعنی شوهرتو انتخاب میکنی؟

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل

من هنوز خدا بهم نی نی نداده.. ولی اگه یه روزی هم بیاد مطمئنم ک شوهرمو بیشتر از بچم دوس دارم☺️چون تنها کسی ک تو هر شرایطی کنارم میمونه شوهرمه و بچه اخرش تنهام میذاره

با وجود شوهرمه ک بچه میاد😁

2740
عزیزم     نظرات فرق داره عزیزم ولی عشق مادر و فرزند واقعا یه چیزی فراتر از حد تصوره

یه بار با همسرم به کلاس انگیزشی می‌رفتیم قبل از بارداری اولم بود ، سخنران پرسید دلیل ازدواج هاتون رو بگید ،من گفتم با اجازه بچه ،سالن ترکید ،شوهرم با دهن باز نگاهم میکرد🤭🤭🤭 

ده ماه بعد دخترم تو بغلم بود 😂😂😂😂

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
اول بچه ات میشه همه چیز زندگیت ،ولی بعدا شوهرت چون واقعا بچه ها وفا ندارن ولی شوهر روز به روز دلسوزت ...

درسته.اما خوب بچه از وجود ادمه ولی همسر با ی صیغه حرام میشه...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

یه بار یکی تو جمع پرسید اگه قرار باشه یه نفر رو ببری بهشت کی رو میبری من گفتم پسرم ،بعد از همسرم پرسید گفت خانمم ،خیلی خجالت کشیدم از همسرم آخه تمام مردای اون جمع گفتن مادرمون رو،اونوقت من....

من مادرم رو 

ولی اگه قرار باشه بینشون یکی رو انتخاب کنی مطمئنا تردید داری چون هر کدوم جای خودشون رو دارن نه مادرت میشه شوعرت نه شوهرت میشه مادرت

.هوا خواه توام جانا و میدانم که میدانی‌...👨‍👩‍👧
2706