2737
2734

وقتی عقد کردین و بعدش برا اولین خلوت کردین😈👿

چی شد 

فضولم خودتونین😉🤪😜

من که خودم اولین بار که رفتم خونشون کلی خجالتی بودم ..همش از رویارویی با همسرم خجالت میکشیدم و میترسیدم...😅بعد خواهر شوهرم منو با فوت و فن انداخت طبقه پایین خونشون که الان ما توش زندگی میکنیم بعد دیدم شوهرمم اونجاس شدم عینهو زردچوبه😂😂

بعد شوهرم با یه چهره شیطانی اومد سمتم من جیییغ و فرار اونم دور تا دور خونه دنبال من میدوید 

باور کنین نه از سر لوس بازی واقعنی میدویدم 

بیچاره نفس نفس میزد تا اینکه منو گرفت و گف اک نمیدونستم اینقد سرسختی تو جیگر من پس پیامات چی میگفتن😂😂😆😆

و بعد هم کمکم رام شدم😁

و الانم درخدمت شمام در حال اقدام به بارداری🤣🤣🤣🤣

شما چی بتعریفین😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادوست بودیم خجالت نمیکشیدیم خوشحال بودیم یادش بخیر😍

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738

ما بعد عقد رفتیم بیرون حتی دستمم نگرف . دو روز بعدش رفتم خونشون شب موندم مثه اسکولا با فاصله از هم تو اتاق خوابیدیم  . نگو مامانش بهش اخطار داده بوده بهش دست نزنی یهو بترسه . مامانش منظورش چیز دیگه بوده اقا اشتبا برداشت کرده . دیگه بعد ی هفته اومد خونمون شب از خجالت هم دراومدیم

اون‌روزی‌که‌حرفای‌‌بقیه‌روم‌تاثیر‌نزاره.اون‌روز‌عید‌منه🤨
تا عقد کردیم گفت من هیچ عجله ای واسه رابطه ندارم، ولی کلک بود میخاست ببینه من چه جوری رفتار میکنم ول ...

رابطه چیز میزی نداشتیم که فقط استعمال خارجی بود 😂😂😂🤣🤣

ما مثل دوتا دوست نشستیم در مورد اتفاقات روزمره حرف زدیم

تا مدتها رابطمون همین بود بعضی وقتا دستمون ب هم میخورد حتی بوسم نمیکردیم همدیگرو🤦🏻‍♀️

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2706