2733
2734
عنوان

خانمای محجبه لطفا همه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2618 بازدید | 208 پست

چندسال پیش همچین آرایشگاهی تهران بود ،آدرس و اسم آرایشگاه خاطرم نیس ،سرچ کنین شاید اینستاش بیاد،اونجاهم توضیح داده بودن اسلامی هستش و مثلا کاشت ناخن یا اپیلاسیون بکینی انجام نمیدن و یه سری کارای دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موزیک پخش نمیشه ...فعالیتای فرهنگی و مذهبی ...بیشتر به طخاطر خودمه چون نمیخام مثلا مویی که بیرون گذا ...

پس دیگه چرا ارایشگر شدی وقتی مو رنگ نکنی؟

الان پول تو همیناس خب اینجور متحمل ضرر نمیشی  دوستم؟

2728
عزیزم من ناخنکارم مشتری محجبه میاد ژلیش میکنه دلت خوشه ها و پیرزن چادی شب جمعه برای حاج آقاش کاشت ن ...

کلاه شرعیه براشون گذاشتن که جوونا نماز هم بخونن وگرنه کاشت ناخن نمیشه نماز خوند غسل کرد

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2740
نه والا  کلا ارایش کردن اگر خیلی مذهبی هستید درست نیست تموم شد رفت اینکه رفتید ارایشگری یاد گ ...

اینو از کجا اوردین؟اینکه میگم رعایت مسائل شرعی منظورم همینه ینی برای کسایی که موهاشون بیرونه و ارایش و ...انجام نمیدیدم 

عزیزم من ناخنکارم مشتری محجبه میاد ژلیش میکنه دلت خوشه ها و پیرزن چادی شب جمعه برای حاج آقاش کاشت ن ...

😐😐😐گلم من محجبه نیستم😂😂😂خیلی کنجکاوم دیگه وجود زن توی خیابون هم به نظرم باید حروم کنن😐

دوستان من در جریان نیستم کاشت ناخن گناهه!؟😂😐😐😐

نماز و وضو نداره دیگه

ولی اینکه ارایشگر تعیین کنه برا کی ناخن بکاره برا کی نه تعجب کردم

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

با رعایت مسائل شرعی یعنی چی؟ مگه بقیه ارایشگاه ها چیکار میکنن که شما نمیکنید ؟من خودم چادریم هر جایی که کارش خوب باشه میرم. اگر همچین ارایشگاهی وجود داشته باشه کیفیت کارش برام در اولویته. ولی تو انتخاب اتلیه حساسم و حتما جایی میرم که به طرف اعتماد داشته باشم و معتقد باشه. 

نه کارایی که ایراد شرعی دارع انجام نمیشه مثل پخش موزیک و کاشت ناخن و ...

عزیزم گوش دادن موزیک اگه تحریک کننده نباشه که ایراد نداره

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706