2737
2739
عنوان

سریع ترین ازدواجی که بعده مرگ زن یا شوهر دیدین!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 21263 بازدید | 431 پست
ولی بیا از این نظر بهش فکر کنیم حتما جاریه خوب بوده که بهش میگن مامان وچه مرده چه زنه درد همو میدون ...

نمیدونم شاید درست باشع ولی من نمیتونم اینو قبول کنم برام سخته

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
حداقل عده نگه داشته 😑😅مردا که بدترن تو مراسم ختم زنه تو فکر مراسم عروسی جدیدن

خوب نگه داشت دیگه مگه چهار ماه دهروز نیست  

من مادرشوهرم ۳۰ سالش بود پدرشوهرم فدت میکنه با داشنن ۴تا بچه کوچیک  که مهاششون براش سخت بود ازدواج نکرد الانم که پیرشدههمیشه میگفت  خدا یکی مرد زندگی هم یکی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی از دعات انرژی مثبت گرفتم .اینکه وسایلا هنوز ربان زده بودن خیلی ناراحت شدم همسایه ما هم تازه عرو ...

خواهش میکنم گلم...آره ناراحت کننده اس ولی چه میشه کرد جلوی یه سری اتفاقا رو اصلا نمیشه گرفت خدا به خانواده اون تازه عروس صبر بده😔

مرسی عزیز دلم توکل به خدا..حتما دانلودش میکنم لطف کردی عزیز😘😘

کی واسمون تقدیر و با خودکار مشکی نوشت..🥀🖤
سلام عزیزم خوبی؟ به خاطر همسرتون خیلی متاسفم تسلیت میگم عزیزم چون بچه شما خیلی کوچیکه هر چه زودتر ...

سلام فدات شم ممنونم...مرسی از همدردیت گلم

اگه بخوام درخواست مهریه بدم هیچی از اموال باقی نمیمونه که به پسرم برسه واسه حضانت هم میگن ازدواج مادر باعث سلب حضانت میشه ولی نفقه اشو باید پدربزرگش ماه به ماه پرداخت کنه که واسه اونم اقدامی نکردم😕😕

تشکر از راهنماییت

2728
برای اینکه عادت کنه یک جا بشینه، باید دفتر نقاشی بزاری جلوش هروقت یک ساعت نشست و نقاشی کشید، جایزه ...

آره اینم ایده ی خوبیه کم کم میتونم عادتش بدم باید برم براش آموزش اعداد و رنگ ها رو هم بگیرم حتما..مرسی ازت خانومی😘

سلام فدات شم ممنونم...مرسی از همدردیت گلم اگه بخوام درخواست مهریه بدم هیچی از اموال باقی نمیمونه که ...

بنظر من سریعتر اقدام کن اموال پسرتو بگیر ، که حدقل از نظر مالی تامین باشه 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
خواهش میکنم گلم...آره ناراحت کننده اس ولی چه میشه کرد جلوی یه سری اتفاقا رو اصلا نمیشه گرفت خدا به خ ...

😙🌼

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
2738
بله  چون با اینکار قرار بوده الگو باشن خیلی چیزا تو دین مشکلی نداره،تو عرف جامعه قابل قبول نی ...

درسته ولی اینم همیشه برام سوال بوده ک امام علی و حضرت زهرا که انقدر همو دوست داشتن ، چطور بعد از فوت حضرت ، امام علی ازدواج کرده

درسته ولی اینم همیشه برام سوال بوده ک امام علی و حضرت زهرا که انقدر همو دوست داشتن ، چطور بعد از فوت ...

بله خیلی سخته،منم بهش فکر میکنم

اما استادمون میگفت چون اونا الگو بودن و اگر دیرتر از این اقدام میشد باز حرف هایی بود

یا مثلا اگر یکسال صبر میکرد،این باب میشد بین مسلمون ها و مثل یک واجب درمیومد و...

و اینکه بچه ها ی کوچیک و شرایط جنگی مردهای اون زمان

عمه ی همسرم تومور مغزی گرفت،خیلی تو زندگیش زجر کشیده بود،بعد که فوت شد به چندماه نکشید شوهرش با یه زن جوون ازدواج کرد و بعد زنش هم سریع حامله شد.پسر و یه دختر بزرگ هم تو خونه داشت ،خیلی به بچه هاش فشار اومد

آخرش خونه جدا گرفتن

همسایه ی  دوستم چندسال پیش میرن کربلا،خانمه آسم داشته،تو برگشت تموم میکنه،میگن شوهرش به چهلم نکشیده زن گرفته

خود مرد هم هفته پیش فوت شد و از خانم دومش یه دختر داره

یه چیز عجیبم دوستم گفت که فامیلشون ازدواج میکنه،بعد میان به خانواده دختر میگن،باکره نبوده و سر ده روز برش گردوندن

خیلی سختی کشید دختره،افسرده و...

بعد از چند سال یکی از آشناهاشون که پسر هم بود اومدخاستگاریش و ازدواج کردن

شب عروسیش باکره بود و بعدا هم فهمیدن شوهر اولش کلا بدنش ناتوانی داشته و اعتیاد داشته

2706