2733
2739
عنوان

سریع ترین ازدواجی که بعده مرگ زن یا شوهر دیدین!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 21263 بازدید | 431 پست
بابابزرگ دوستم بعد از هفتم زنش گفت من زن میخوام🤔😑😑

دمش گرم😂😂😂😂

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
نه فدات شم خدا قبل از اینکه بندش گرفتار مشکلی بشه اول صبرشو بهش میده 

گاهی به روزایی که پشت سر گذاشتم فکر میکنم میگم خدایا واقعا این منم که طاقت آوردم..خودم باورم نمیشه

کی واسمون تقدیر و با خودکار مشکی نوشت..🥀🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گاهی به روزایی که پشت سر گذاشتم فکر میکنم میگم خدایا واقعا این منم که طاقت آوردم..خودم باورم نمیشه

انشاالله بهترین ها برای شما و گل پسرتون اتفاق بیوفته ک بگی خدایا واقعا این منم ک اینقدر خوشبختم؟ برای خدا کاری نداره 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
2731
بابابزرگ دوستم بعد از هفتم زنش گفت من زن میخوام🤔😑😑

جوووووون😂😂😂😂

خدایا هرکی حسادت میکنه،دروغ میگه،تهمت میزنه،دو به هم زنی و سخن چینی و فضولی میکنه،لعنتش کن،به خاک سیاه بشینه🤲😊🙂😊😍😑😐
2738

عموی بابام که به خاطر فوت زنش جشن عقد نگرفته بودیم و خیلی ناراحت بودیم کلا زن فرشته ای بود خودش بعد ۲۰ روز عقد کرد😒😑😑😑😑

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)

برعکس همه اینا یكی از اقواممون تقریبا ۱۸ ماه پیش خانومشو از دست داده بود

هفته پیش خودکشی کرد

باباش میگفت پسرم همون روزی که زنش دفن شد مرده بود

حتی نزاشته بود به وسایلش دست بزنن

تنها تو خونشون میموند

اگه دوست 
شوهر عمم تو تصادف عمه و دختر عمم از دست داد بیست روز بعد با یه دختر جوون ازدواج کرد

اینا آماده ان فقط.مجهز😂😂😂😂😂

خدایا هرکی حسادت میکنه،دروغ میگه،تهمت میزنه،دو به هم زنی و سخن چینی و فضولی میکنه،لعنتش کن،به خاک سیاه بشینه🤲😊🙂😊😍😑😐
خودم شنیدم ک یه زنه یه ماه بعد فوت همسرش ازدواج کرد ، همسرش شهید شده بود 😐😐😐😐😐

درست پس چه جوری عده نگه داشته

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر

مستاجر پدرشوهرم،خانمش سرطان کبدگرفت

انقدنامردبود توهمون مریضی به جای درمان زنش،زن گرفت 

وجلوروی زنش فرش وهمه چیوعوض کرد

خانم اول گله کرده بودپیش مادرشوهرم که داره خونه اشو نونوارمیکنه برای زن جدیدش

بعدش بنده خدافوت کرد وسه تادختر داشت ،کوچیکه ۲سال بوده

دختربزرگه بابرادرزن باباش ازدواج کرد وانگارنه انگار،مادری داشته ،بعدچهلم زن بابا اومدتوخونه زن اول ،اوایل دختر بزرگه باهاش بدبود بعدعاشق برادرزن باباش وشد یارجون جونی  زن بابا

خیلی خودم برای زن اول ناراحت شدم وهروقت یادم میافته یاداینکه چقدربی وفابودن  نزدیکانش وبچه هاش ناراحتم میکنه

این از همه سریع تر بود!!!!

رکورد زد واقعا😑😐🤨🤐🤐😂😂

شوهرخاله مامانم دوهفته بعد فوت خانمش گفت خواب دیدم فلانی گفته برو خواهرزاده مو بگیر (خاله کوچیکه خودم).حالا خالم ازنظر ظاهر کپی خاله مرحومش بود و پسر همین خاله خواستگارش بود که جوابش کرده بود.ومتاسفانه مادربزرگم خاله مو اجبار کرد به ازدواج

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2706