2737
2734
عنوان

درمان استرس زیاد چیه؟ چه قرص روانپزشکی خوبه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی قراری دست و پاهام  ترس از آینده علتشه باور نکردن خودم و اعتماد به نفس ندارم

منم این جوریم تازه بدتر از تو ولی اخرین بار که بخاطرش رفتم دکتر گفت تنها کسی که میتونه ارومت کنه خودتی . ورزشو خودم تجربه کردم عالی بود برام به اضافه نماز شب. تاثیر قرص موقته  

من یه منتظرم... منتظر حل شدن مشکلم. خدایا خسته ام از صدا زدن های بی جواب. نذار رو به تباهی برم. 12 سال گذشت و من همچنان منتظر. خدایا رحمتتو ازم دریغ نکن.به دلم افتاده این روزا حاجت روا میشم.  خدا جونم دلم مثل سیر و سرکه می جوشه کمکم کن .میشه لطفا برای حل شدن مشکلم صلوات بفرستین؟هر کی واسم دعا کنه الهی که حاجت روا شه.
2731
@فافازجون   در این زمینه تجربه داری خانوم دکتر جون؟

چه امضایی به به❤❤❤❤❤❤❤

منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

الگو نگیر .... الگو باش😍
منم این جوریم تازه بدتر از تو ولی اخرین بار که بخاطرش رفتم دکتر گفت تنها کسی که میتونه ارومت کنه خود ...

من جیکار کنم به خدا شب خواب ندارم نیمه بیدارم استرس دارم چند شبه نخوابیدم دارم میمیرم همش نگرانم نگران چیزی هم ک نمیدونم چیه یعنی مشکلی ندارم اما استرس وجودمو داره میخوره ارزومو شب بخوابم تو خواب همش استرس دارم یعنی بیدارم اما خوابم میبیتم بقبه جی میگن چی شده😭😭😭

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
2740

عزیزم ببین من خودم تجربه قرص دارم واسه اضطراب فقط اون موقعی که قرص میخوری خوبی ولی چه فایده کلا میل ج نسیت از بین میره و کلی عوارض دیگه که من فقط تونستم یه ماه بخورم وقتی خودم میدیدم جوون و اول زندگیم باید قرص اعصاب واسه اضطراب بخورم از خودم بدم میومد،،تصمیم گرفتم قرصا رو بریزم دور و رفتم پیش روانشناس و با صحبت و انجام تمرینات ذهنی از روز اول عالی تر شدم و خودمم خیلی به خودم کمک کردم الان که درمانمم تموم شده خیلی مواظب خودمم پیاده روی،نقاشی،مدیتیشن و چیزایی که اعصاب آروم میکنه رو انجام میدم به شما هم پیشنهاد میکنم بری پیش روانشناس از قرص خوردن بهتره که فقط عوارض داره

من جیکار کنم به خدا شب خواب ندارم نیمه بیدارم استرس دارم چند شبه نخوابیدم دارم میمیرم همش نگرانم نگر ...

اخه نگران چی هستی؟ حتما باید ریشه شو پیدا کنی. اگه میتونی انقد ورزش کن ک خسته بشی شب خواب راحت داشته باشی از محرکا دوری کن مثلا چایی قهوه . نماز شب  و معنویات بالا مثل ایت الکرسی هم عالین

من یه منتظرم... منتظر حل شدن مشکلم. خدایا خسته ام از صدا زدن های بی جواب. نذار رو به تباهی برم. 12 سال گذشت و من همچنان منتظر. خدایا رحمتتو ازم دریغ نکن.به دلم افتاده این روزا حاجت روا میشم.  خدا جونم دلم مثل سیر و سرکه می جوشه کمکم کن .میشه لطفا برای حل شدن مشکلم صلوات بفرستین؟هر کی واسم دعا کنه الهی که حاجت روا شه.
اخه نگران چی هستی؟ حتما باید ریشه شو پیدا کنی. اگه میتونی انقد ورزش کن ک خسته بشی شب خواب راحت داشته ...

نگران نمیدونم چی شاید چون تو خونمون همیشه دعواس نگرانم دعوا بشه نمیدونم چایی و قهوه اصلا نمیخورم به خاطر معدم امروز دو تا پرانول خوردم اما هنوز حالم بده

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
نگران نمیدونم چی شاید چون تو خونمون همیشه دعواس نگرانم دعوا بشه نمیدونم چایی و قهوه اصلا نمیخورم به ...

ورزش کن و از خدا کمک بخواه اهل نماز هستی؟

ورزش کن و از خدا کمک بخواه اهل نماز هستی؟

اره نماز شب هم قبلا تابستون میخوندم قران هم میزارم شبانه روز پخش شه حاام بهتر میشه اما اونجوری ک نرمال بشم نه

2706