2703
2553

قرص خوبه بنظرتون؟

کیا با قرص خوب شدن ؟  اسم قرص رو میگید لطفا 

خدا خیرتون بده هرکی بلده و تجربه داره بگه ممنون

الگو نگیر .... الگو باش😍

فقط ورزش کن قرص نخور

من یه منتظرم... منتظر حل شدن مشکلم. خدایا خسته ام از صدا زدن های بی جواب. نذار رو به تباهی برم. 12 سال گذشت و من همچنان منتظر. خدایا رحمتتو ازم دریغ نکن.به دلم افتاده این روزا حاجت روا میشم.  خدا جونم دلم مثل سیر و سرکه می جوشه کمکم کن .میشه لطفا برای حل شدن مشکلم صلوات بفرستین؟هر کی واسم دعا کنه الهی که حاجت روا شه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باید دکتر تشخیص بده اره درمان داره

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2456
2714

عزیزم بستگی داره ک دلیل استرست چیه. 

من سر یه کاری استرس خیلیییییی شدید گرفته بودم به طوری که گوارشم ، تنفسم و... ریخته بود به هم. بعد از یه تایمی دهنم مزه ی خون میداد و معده درد شدید داشتم رفتم دکتر گفت همه ش از استرسه وقتی اینو گفت، تصمیم گرفتم بیخیال اون کاری بشم ک بابتش اینهمه استرس داشتم و ب محض اینکه بیخیالش شدم استرسم ک کلا رفت. همه ی مشکلاتم حل شد. خواب سبک، ریزش مو، پریود نامنظم، معده، گوارش، مزه ی خون و.... همه از بین رفت. و انرژژژژژی مضاعف گرفتم و خیلی از کارایی ک حس انجامشو نداشتم استارت زدم.

در زمینه قرص تجربه داری شما گلم؟

چرا استرس داری؟ علائمت چیه؟

من یه منتظرم... منتظر حل شدن مشکلم. خدایا خسته ام از صدا زدن های بی جواب. نذار رو به تباهی برم. 12 سال گذشت و من همچنان منتظر. خدایا رحمتتو ازم دریغ نکن.به دلم افتاده این روزا حاجت روا میشم.  خدا جونم دلم مثل سیر و سرکه می جوشه کمکم کن .میشه لطفا برای حل شدن مشکلم صلوات بفرستین؟هر کی واسم دعا کنه الهی که حاجت روا شه.
2706