2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرستادم عزیزم

مرسی گلم❤

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2728
برا منم دعاکن 

بااینکه روسیاهم ولی ان شاالله خوشبخت بشی وهرچی خیره برات پیش بیادعزیزم

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
بخاطر خیانت

عزیزم امیدتو از دست نده شوهرم منم بارها بارها بهم خیانت کرده به یه ورم نیست چون منو تو قبر اون نمیزارن گناه میکنه خدا هم جوابشو میده محکم باش خیلیا خیانت دیدن خیلیا هم شوهراشون خیانت میکنن اما خبر ندارن زمونمون خراب شده واسه دل خودت زندگی کن مهمونی برو‌ بگو بخند همه چی که شوهر نیست

2738
من نشدم بخدا🥴😶

عزیزی با کاربر دیگه ای بودم عزیزم ببخشید

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
شما تا حالا ینی دروغ نگفتی؟حتی راجب مساعل و مشکلات خانواده خودت یا خیلی چیز های دیگ مسلحتی هم که ماش ...

اینجا چندتا پست خوندم از دروغ فراتربود یکیش که وانمود کنی زندگیت وشوهرت رودوست داری بیشتر شبیه راز هست تادروغ ....نمیگم دروغ نگفتم اما سعی بیشترداشتم ب حفظ رابطه خانوادگیم 

عزیزم امیدتو از دست نده شوهرم منم بارها بارها بهم خیانت کرده به یه ورم نیست چون منو تو قبر اون نمیزا ...

همینه زندگیم من تو بدترین شرایطی که دکتر بچمو جواب کرد شوهرم بهم خیانت کرد نمیتونم ببخشمش بخاطر بچه مریضم موندم چون خانوادم بچه هامو قبول نمیکردن و هزینه درمانی پسرم و نگهداری ازش سخت بود موندم سوختم و ساختم ولی غرورم له شد له له

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
عزیزم امیدتو از دست نده شوهرم منم بارها بارها بهم خیانت کرده به یه ورم نیست چون منو تو قبر اون نمیزا ...

چقدر دیدتون قشنگ بود.خیلی خوب بود

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2706