2733
2739
چرا دیگه خانواده دختر باید بخرن حالا با پول اون خریدی خب میگفتی با پول  اونه

دقیقا

یه سری هااا تمام رسم هااا رو از خانواده داماد می خوان

بعد که نوبت به خانواده خودشون میشه زیر ابی میرند

اگه قرار رسمی واسه خانواده عروس اجرا نشه متقابلا از خانواده داماد هم انتظار اجرا رسم و رسوم نباید داشت 

نمیشه که انتظار داشته باشه داماد همه رسم ها رو به جا بیاره بعد نوبت خودش بشه هیچ به هیچ یا شوهر گول بزنه از حسابش پول برداره برای خرید به اسم خانواده دختر تمام بشه با پول شوهر   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی بخاطر دوساعت که الکی گفتی؟

هزار بار گفت بهم دروغ نگو بخدا مو میخاستم. حالش بدتر نشه نمیدونستم اینجور میشه😔امشب تولدمه یعنی نمیخاد بهم تبریکم بگه کاش بیاد جونمو بگیر فقط باشه😔😭😭

2728
هزار بار گفت بهم دروغ نگو بخدا مو میخاستم. حالش بدتر نشه نمیدونستم اینجور میشه😔امشب تولدمه یعنی نمی ...

آخی عزیزم❤❤الان عصبانیه باید عصبانیتش فروکش کنه ان شاالله درست میشه

⚘دوستای گلم لغوکاربری کردم بهتون هرازگاهی پیامک میدم .
خخخخ ولی من اصلا پشیمون نیستم چون وظیفه خانواده من.نبود سیسمونی بخره

وظیفه خانواده زن نیست حتی تو قانون هم داریم که خرید سیسمونی وظیفه پدر بچه‌ست، فقط عرفی می‌گن خانواده زن باید بگیره😒

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها بود، طلبِ عشق زِهر بی سر و پایی نکنیم👌🏻 عشقم همسرم، جونم دخترم👨‍👩‍👧
2738

زياد فكر كردم

ولي واقعا نگفتم😕

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
آخی عزیزم❤❤الان عصبانیه باید عصبانیتش فروکش کنه ان شاالله درست میشه

میدونم من اشتباه کردم ولی اینقدر گناه کار نبود 5 سال من بهش دروغ نگفتم چرا برا یبار باید اینجور کنه 😔خودش چجور میخاد کنار بیاد 

اینکه سه ساله حالم ازش بهم میخوره ولی مجبوری باهاش زندگی میکنم و فقط به عنوان عابر بانک نگاهش میکنم و اینکه هر شب با رویای جدا شدن ازش و مستقل زندگی کردن با بچه هام به خواب میرم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2706