2737
2739
به خودار...ضایی گرفتار شدم متاسفانه

خوب چرا نیاز رو با شوهرت رفع نمیکنی؟شوهرت سرده؟

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
واقعا هم اگه من بدونم اولین بار کی این طور چیزارو رسم کرد خودم میکشمش

والا بخدا بچه مال یکی دیگس فامیلیش تو شناسمه فامیلیه باباشه اونوقت پدر من بیاد سیسمونی بده

نطر خاصی ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا جایزه تحصیلی داشتم خیلی راحت کش میرفتم برا سیسمونی یه سری وسایل خریدم بعدم النگو و یه انگشتر!!! ...

.میدونی چیه من خانوادم زیادوضعیت مالیشون خوب نیست.ولی خداروشکر وضع خودمون خوبه.شوهرم خیلی هوای خانوادموداره.همیشه.بهم میگه هرکجاکه لازم دونستی کمکشون کن.

ب خدا اعتماد داشته باش.. یجوری پازل زندگیتو میچینه ک لایقشی..
2731
گفتم اگه به عقب برگردم بازم باتو ازدواج میکنم

دروغ گفتی🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
خب همینو رک و راست بهش میگفتی بهتر نبود تا اینکه یه عمر مدیونش باشی  اگه برعکس بود خودت چه حسی ...

مدیونش باشه؟!

دور از جونش خرج دوس پسرش که نکرده، برای بچه اس خرج کرده

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2738
عاقا بخوام تاپیک های یه نفرو نگاه کنم نمیخوام تگش کنم و اینکه نمیخوام بدونه چججوری میتونم ببینم؟

برو اسمشو سرچ بزن بعد برو تو تاپیکاش 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
خوب چرا نیاز رو با شوهرت رفع نمیکنی؟شوهرت سرده؟

اوایل خیلی سرد بودو من به این سمت کشیده شدم الان بهتر شده ولی من هنوز به این کارم ادامه میدم

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
خوشبحالت خواهر  برو کیف دنیا را بکن 😍😍

تودعا کن ما شوهر دار شیم

کیف دنیا رو هم میکنیم🥺🥺🥺🥺😭

منم کردم.البته من نصفی از سیسمونیم رو همین مدلی خریدم و گفتم مامانم خریده.بخدا توو یکسال بابام دوتا ...

اره واقعا گناه دارن بابای منم یه حقوق بازنشستگی داره فقط

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
نصف حرفام دروغ بوده😂🤐

امضات قشنگ بود متاسفانه😔😔

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
چرا دیگه خانواده دختر باید بخرن حالا با پول اون خریدی خب میگفتی با پول  اونه

چرا خانواده دختر باید بخرن؟!

تمام بدبختی بارداری و زایمان و شیردهی برای خانمه، مراقبت از نوزاد و خانم تازه زایمان کرده هم با خانواده خانمه

بعد فامیلی پدرش میاد رو بچه، اتفاقی هم بیوفته حضانت بچه به خانواده‌ی پدرش میرسه

بعد چرا بابد سیسمونی رو خانواده دختر بخرن؟! یکی از مسخره ترین رسم هاست به نظر من

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706