2733
2739
عنوان

کی به خاستگارم بگم جدا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1441 بازدید | 109 پست
نه خیلی جا خورد و دیگه هیچی نپرسید. نه هیچی نگف و احتمالا دیگه نمیاد

🥺اخی عزیزم متاسفام اسی ی نصیحت بهت بکنم؟درمورد ازدواج و زندگیو ایناس  تجربه خودم اینوگفته عاشق شو  و با طرف تصمیم ب ازدو بگیرید اینطوری خیلی بهتر از سنتیع  اونموقع اون طرف خودشو با شرایطط وفق میده😉

🤍ای در این حادثه ها نام تو آرامش من...🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جلسه اول و دوم نداره . محل کارت بدونن . من نمیدونم شما چرا انقدر ب دیگران بها میدید . زندگی خودتونه ب کسی ربط نداره . 

جلسه دوم میخوان بیان برای صحبت و نشون بگی ک بعد پاشن برن  افسردگی بگیری ؟ از اول صحبت کن و روک و راست بگو. جدا شدی جرم ک نکردی . واللله مدم صدتا غلط میکنن ب خودشون نمیازن تازه سرشونم بالا میگیرن میگن خوب کاری کردیم اونوقت شما.... 

2728
🥺اخی عزیزم متاسفام اسی ی نصیحت بهت بکنم؟درمورد ازدواج و زندگیو ایناس  تجربه خودم اینوگفته عاشق ...

خودمم اینجوری دوس دارم

ولی خب از کجا؟ مثلا تو خیابون اینور اونور پیشنهاد میدن ولی موارد خوبی نیستن

کجا برم که اشنایی پیش بیاد؟

خودمم اینجوری دوس دارم ولی خب از کجا؟ مثلا تو خیابون اینور اونور پیشنهاد میدن ولی موارد خوبی نیستن ...

تو فامیل کسی نیست ک از شما خوشش بیاد و فرده با شعور و با فرهنگی باشه؟ ببین پول و خونه اینا مهم نیست مهم هستا ولی ن اونقدر ک بخای ب اینا تکیه کنی شعور و فرهنگ ک داشته باشه همه چی داره

دنبال یه ادمه زندگی بکن و اروم و با شعور باش:)

عزیز جان همچین اشتباهی رو نکن ک بگی فقط خودم و خودت بدونیم . بالاخره شما عقد بودی . چند نفر درجریان بودن دیگ . ی روز یکی خانواده شوهرت بببینن و بگن این میشه برات دردسر .اصلا از اون بگذریم هم . مرد با وفا و باشعور ک بخواد چنین رازی نگه داره خیلی کمه . سر دعوا ک میشه زرتی گذشتتو میاره جلوت و عذابت میده .

اینکه بگی پنهانش کنیم طرف خودش شک میکنه . رو راست باش طرف بخوادت  همه جوره پات وایمیسه . نخوادتم ک هیچ 

2738
تو فامیل کسی نیست ک از شما خوشش بیاد و فردا با شعوری باشه ببین پول و خونه اینا مهم نیست مهم هستا ولی ...

نمیگم پول و خونه ولی کار برام مهمه خب 

دوس دارم طرفم کارش خوب باشه حداقل من تودم معلمم میخوام یا همسطح باشه یا یکم بالاتر حتی

تو فامیل هستن خیلی اختلاف طبقاتی داریم فامیلامون خیلی بالا ان از نظر مالی 

نمیگم پول و خونه ولی کار برام مهمه خب  دوس دارم طرفم کارش خوب باشه حداقل من تودم معلمم میخوام ...

اها 

تو فضای مجازی میتونی بری دوستی کنی ماشالله بزرگم هسی کسی نمیاد گوشیت چک کنه البته با اهلش رفاقت کن کسی نباشه ک ب فکر تنت باشع  باهمشهریات رل بزن ببین کدومشون تو سلیقته منم همسرم همشهری و هم محلیم بود😍🤭همو خیلی دوست داریم ۶ ماه باهم بودیم🥺۳ ماه نامزد شدیم ۴ماهه عقدیم😍😭😭😭😭😭دوران دوستیمون خیلی خوب بودددددد