2733
2739
عنوان

کی به خاستگارم بگم جدا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1441 بازدید | 109 پست
احساس میکنم فک‌میکنی این موضوع ضعف بزرگیه برات اعتناد بنفس داشته باش مگه خطا کردی ب نظر من همین اول ...

اخه میدونی موارد سنتی فقط خود طرف نیس 

خانواده و مادرشم هستن ممکنه اونا واکنش نشون بدن

اما اگه اشنایی سنتی نباشه قطعا تا پسرو نشناسم و هدفشو نفهمم  اعتماد کامل نکنم بهش نمیگم 

احساس میکنم فک‌میکنی این موضوع ضعف بزرگیه برات اعتناد بنفس داشته باش مگه خطا کردی ب نظر من همین اول ...

اره حقیقتش اعتماد بنفسم خیلی پایین اومده دلنازک و زودرنجم شدم هر حرفی سریع ناراحتم میکنه خوب نیست اینجوری 

دل شکسته شدم واقعا بعد اتفاقای تلخ زندگیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه عقد نبودی که لازم‌ نیس بگی! فقط حساسیت درست میکنی  فقط اواخر اشنایی بگو نامزد بودی و تموم ...

نه من ازدواج کردم سه ماه هم باهاش زندگی کردم ولی این موضوع از اعتماد بنفسم کم نکرده برام مهم نیس چون اگه کسی منو بخاد با همین شرایطم میخاد

فقط ب خوده پسره بگو وقتی رفتی تو اتاق

بگو شمااز من خوشتون میاد؟اگ گف اره بگو ببین هرکسی ی گذشته ای داشته ک نمیتونه ایندشو خراب کنه .من یه موضوعی رو میخام بهتون عرض کنم ک فقط بین منو شما گفته میشه و بین خودمون میمونه اگ نتونستین کنار بیاین ب بزرگترا میگیم ب تفاهم نرسیدم بگو ک عقد بودی و رکو پوست کنده همه چیو بگو.

فقط ب پسره بگو

🤍ای در این حادثه ها نام تو آرامش من...🌱
2728
نه من ازدواج کردم سه ماه هم باهاش زندگی کردم ولی این موضوع از اعتماد بنفسم کم نکرده برام مهم نیس چون ...

خیلیم عالی واقعا این چیزا مهم نیس جامعه ما و نگاهی که به زن دارن باعث دردسر میشه وگرن گناه ک نکردیم 

ظلم اینه که کسیک صد تا دوس پسر داشته چون رسمی نبوده میگن گذشته بوده و نگو ولی کسیکه شرعی و عرفی یه رابطه سالم داشته و به ار دلیلی بهم خورده باید تا اخر عمر توضیح بده

2740