2737
2739
عنوان

حالم بده خدایا تورو ب این وقت عزیز دامن همه رو سبز کن

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانوما ی دکتر هست تو تهران نیره نصیری من خالم ۱۸ سال بچه دار نشدن خیلی هزینه کردن تا رفتن پیش این دکتر ب صورت طبیعی باردارشدن مادرمم بچه دار نمیشد تا رفت پیش ایشون من ب دنیا اومدن بزنید ادرس تو گوگل میاره ی دکتر سن بالایی هستن

عزیزم ممنون ک مهربونی برام دعا کن اصلا برام مهم نیس جنستیش فقط دلم میخواد باردار بشم سالم صالح باشه ...

من حرفهایی که میاد تو ذهنم و به زبون میارم محقق میشه

مطمئن باش به لطف خدا بزودی باردار میشی

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2740
منم 4ساله منتظرم شب روزگریه میکنم

دختر من دیشب از ته دل واسه شما نماز خوند و دعا کرد گفت مامان از خدا خواستم برای خانم ۸۸۷۷۴۴۴ یه بچه ی تپل و سالم و خوشگل به زودی زود بده ، ایشالا به زودی دامنتون سبز شه شما و همه ی منتظرا 🌹🌹🌹

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
منم 4ساله منتظرم شب روزگریه میکنم

وای چقد سخت چقدر صبوری تو عزیزم کاش منم مث تو صبور باشم

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️
دختر من دیشب از ته دل واسه شما نماز خوند و دعا کرد گفت مامان از خدا خواستم برای خانم ۸۸۷۷۴۴۴ یه بچه ...

سلام مهربون خانم امروز همش ب شما فکر میکردم میگفتم ینی دخترتون نماز خوند..از طرف من ببوسشون خدا حفظش کنه براتون ..ممنون مهربون 

ان شاالله دو تا دختر گل میاد تو زندگیت ...نگران نباش

دیگ خسته شدم همش انتظار بعد یهو ضدحال میخورم 😭😭😭😭😭

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️
2706