2737
2739
عنوان

حالم بده خدایا تورو ب این وقت عزیز دامن همه رو سبز کن

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 53 پست
خدا از زبونت بشنوه منم واس حاجتت صلوات فرستادم دلت پاکه ک همه حرفات محقق میشه 

نه دوستم پاک که نیستم فقط عمیقا معتقدم خدا دعاهای خیر و نیت های مثبت رو میشنوه و اجابت میکنه

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
ن با گریه هیچی ب دست نیاوردم جز مو هام سفید شد .اره گلم خیلی استرس دارم رواشناس رفتم خوب نشدم زیاد . ...

انشالله خدا به دلت ارامش بده فقط سعی کن همیشه اروم باشی 

استرس ادمو نابود میکنه  من تا به حال اقدام‌نکردم ولی رفتم‌پیش دکتر تعیین جنسیت و قراره ۳ ماه دیگه برای اولین بار اقدام‌ کنم اصلا استرس ندارم میگم اگه خدا بخاد بهم میده نخادم نمیده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مهربون خانم امروز همش ب شما فکر میکردم میگفتم ینی دخترتون نماز خوند..از طرف من ببوسشون خدا حفظش ...

سلامت باشین اتفاقا گفتم اون خانم گفته یه دختری مثل تو داشته باشه ، چشماش از خوشحالی برق میزد گفت واقعا ؟؟😍😍😍😍 کلی ذوق کرد ، میگفت مامان برای دختر زیبا خانوم هم دعا کردم دخترش خوش اخلاق بشه تا دیگه اسیب نبینه به خاطر عصبانی بودنش 😆😆😆

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
انشالله خدا به دلت ارامش بده فقط سعی کن همیشه اروم باشی  استرس ادمو نابود میکنه  من تا به ...

میده عزیزم ان شاءالله خدا بزرگه منم توکلم ب خودشه..ان شاالله ب زودی زود بیاید بگید باردار شدم همون جنسیتی ک دوس دارم ان شاءالله

2728
سلامت باشین اتفاقا گفتم اون خانم گفته یه دختری مثل تو داشته باشه ، چشماش از خوشحالی برق میزد گفت واق ...

عزیز خوش قلبم..چ با مزه هست دخترتون..بیشتر از سن ش میغهمه.زیبا خانم کیه؟  

عزیز خوش قلبم..چ با مزه هست دخترتون..بیشتر از سن ش میغهمه.زیبا خانم کیه؟    

همون خانومی که تو اون تاپیک گفتن برای دختر منم دعا کن عصبیه و خودش از اخلاق خودش ناراحته 

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2740