2737
2739
عنوان

غش کردمممم خخخخ

219 بازدید | 10 پست

امروز رفتم خونه ی دوستم کلا چهار نفر بودیم منو دو تا دختر و برادر شوهر یکیشون ک دوسش دارم من.....اسپری فلفلی اورده بود پسره دور هم نشسته بودیم بعد زد کف دستش اون چیزیش نشد ب ما گفت نفس عمیق بکشیم ببینم چطوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب؟ 😐

ای فسقلی که یهویی اومدی خودتو انداختی تو زندگی منو بابات.. هیچی میدونستی یه دنیا عاشقت شدیم؟ زووود بیای عشقم.راستی!میشه انقد مامانتو اذیت نکنی فسقل؟ به ضرر خودته ها😁(نامه ای به پسرم) به زندگیمون خوش اومدی پسرم                                         چرا ادم تظاهر کنه به چیزی که نیست؟(پاراگراف اول بیوگرافی فک میکنم مزخرفات هورمونیه♥️)
2731
2740

بعد ک خوب شدیم خواستم انتقام بگیرم و ی جورایی بفهمم دوسم داره یا ن نیم ساعت بعد پاشدم رفتم دسشویی برگشتم با دخترا هماهنگ کردم غش کنم حقمونو بگیریم همون سر پا شروع کردم سرفه و گفتم نفسم بالا نمیاد فرمز شده بود صورتش یهو چن ثانیه چشامو بستم و خودمو انداختم دستمو گرف نشست داد و بیداد طوری ک صاب خونه امد تو حیاط یهو پخییی زدم زیر خنده واای باورتون میشه ضربان قلبش  رو لباسش مشخص بود و اشک جم شد تو چشاش پشتشو کرد بهم دستش تو مو هاش بود پاشدم یهو بغلم کرد....بنظرتون واقعا دوسم داره...