2733
2734
عنوان

تا حالا دوست پسری داشتین ....

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 66 پست
یا حسین 😐😐😐😐خونه 🤐🤐🤐

اره خیلی زرنگه خواهرم به داداشم گفته خونه به نامم بزن باید خونه بخری 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یااخددا من از همیشه از پسرا مترسیدم، برا ازدواجمم اینقدر میترسیدم 

چه برسه رل بزنم یا میلیون میلیون برم خرج کنه😐

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .              
شوهر من اینجوری بود خوب خرج می‌کرد، اما من ازش چیزی نمیخواستم، خودش واسم هارد اکسترنال میخرید، فلان ...

دست راستت رو سر من خواهر 😍

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
2731
دوست پسر خواهرم حتی میخواست کار حقوقشو بده به خواهرم که خود خواهرم قبول نکرد تا زمان ازدواج

😂😂یا خداا

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .              
ن اصلن دوستم از اون مدل دخترا نیست پسره خیلی با فهم کمالاته

ببینم منو ببینی اصلا بهم نمیاد خودمم ب هیچکس نگفتم دوس پسرمم اصلا ببینی میگی اهل این حرفا نیس ولی خب تو خلوت خودمون بلاخره....مطمئن باش اونام دارن

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2740
🙄 احیانا دختره تیغ زن نیست من باشم میکشم اون دخترو پاشو از زندگی داددشم بکشه بیرون

خیلی موزی هست به شدت مثلا یه بار اومد مسافرت با ما مامانم گفت دخترم سوغانی نگرفتی ؟گفت نه مامان جون من جیزی نمیخام شما برای خودتون بخرید من رفتم دیدم صندوق در چمدان باز بود کلب چیز میز خریده بود با کارت داداشم ادای مظلوما رو درمیاورد

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2706