2726
عنوان

تا حالا دوست پسری داشتین ....

725 بازدید | 66 پست

ک میلیون میلیون براتون خرج کنه؟

دوستم یه دوست پسر ک براش حسابی خرج میکنه پرل آزمون های آزمایشی ارشد شو میده

پول کلاساشو میده و.... 

اگ کسی اینطوری برات خرج کنه یعنی واقعن دوست داره؟ قصدش ازدواج ؟ ب نظرتون بچه ها

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره داداشم ولی قصد ازدواج نداره به خودشم گفته خرج دانشگاهشو کلا داداشم داد داداشم هر چی داره مال دوست دخترشه حتی از خودش میزنه

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
نه نداشتم کلا یه رل چند روزه داشتم یه آویزونم داشتم میگفت برام لباس بخر😑😐😐😐

اونی ک میگفت لباس بخر مبگفتی بابام میفرستم با هم بخرین

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
آیا دوستت بهش سرویس جنسی میده یا نه؟

ن اصلن دوستم از اون مدل دخترا نیست پسره خیلی با فهم کمالاته

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
اره داداشم ولی قصد ازدواج نداره به خودشم گفته خرج دانشگاهشو کلا داداشم داد داداشم هر چی داره مال دوس ...

معلومه خیلی دوسش داره

2706