2737
2739
عنوان

تا حالا دوست پسری داشتین ....

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 66 پست
عشق این چیزا سرش نمیشه یهو عجیب دل میبندی...ولی مثل داداش شمام خدایی کم پیدا میشه 😁

اره به خدا مردم شانس دارن 🤣اگه به من باشه  یه حقوقی هم باید بهش بدم 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
😂😂😂😂😂😂  با پسرای با شخصیت ک مثلن ۳۰ اینا باشن دوست شو ن با این بچه مچه ک دنبال چیز دیگن&n ...

۳۰ زیاده

من خودم ۲۱ سالمه😂

والا دیگه دور دوستی رو خط کشیدم

یه راست میرم سر اصل مطلب ازدواج میکنم تمام

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداشت متولد کدوم ماهه ؟

دی ماهیه عزیزم متولد ۶۴

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2731
حدس میزدم مرسی

چطور دی ماهیا اینطورین🤣