2733
2734
عنوان

غریبی کردن نوزاد ۳ ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه یه کم بیشتر ببینه درست میشه ناراحتی نداره که بچه اس دیگه 

ایشاالله 😥💜

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅
2728
یه مدت بروخونه بابات 

کاش میشد واقعاااا:(💜

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅
کاش میشد واقعاااا:(💜

من خودم عاشق دخترهمسایمون بودم وقتی نوزادبودولی نمیدونم چراازم میترسید..ارزوبدل موندم یه دل سیربغلش کنم ماچش کنم     

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍

غریبی  کردن  درسته 

دختر من  حسش  نسبت به داییم  اینطور بود 

هنوزم داییمو  دوس نداره

راستش من تو حاملگیم از داییم  بدم میومد

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
من خودم عاشق دخترهمسایمون بودم وقتی نوزادبودولی نمیدونم چراازم میترسید..ارزوبدل موندم یه دل سیربغلش ...

اخییی

بعدش درست شد؟یا هنوزم میترسه؟

کااااملا طبیعیه ودرست میشه نگران نباش

جدی!!خدا کنههه

غریبی  کردن  درسته  دختر من  حسش  نسبت به داییم  اینطور بود  ...

وای روی بابای من نمونه حس پسرم😨البته من همیشه عاشق بابام بودمو هستم، این حس رو از من نگرفته مطمئنا

اخییی بعدش درست شد؟یا هنوزم میترسه؟

راستش کاملامنومیشناسه ولی عمداپیشم نمیادازدستم فرارمیکنه

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍
پسر خواهر منم همین بود تا چند سالگی اصلا طرفبابام نمیرفت با اینکه عاشقشه همش براش چی میخرید ولی الان ...

وای تا چندسال ینی ادامه داشت😨😥چقدر ناراحت کننده واقعاا

خدا کنه پسرم زودتر خوب شه حسش

راستش کاملامنومیشناسه ولی عمداپیشم نمیادازدستم فرارمیکنه

ای بابااا بده که اینجوری بشه نسبت به بابام، میترسم دلش بشکنه اخه دوتا نوه بیشتر نداره اون یکی رو که نمیبینه خیلی تمام دلخوشیش پسر منه:(

2706