2733
2734
عنوان

غریبی کردن نوزاد ۳ ماهه

887 بازدید | 36 پست

سلام خوبین؟برام سواله نوزاد سه ماهه هم مگه غریبی میکنه؟پسر من سه ماهشه دو هفتست هروقت میرم خونه مامانم اینا تا بابامو مبینه بابام باهاش حرف میزنه میزنه زیر گریه شدید،دلم برا بابام میسوزه چقدر ذوق نوه اش رو داره به عشق پسر من زود میاد خونه ولی پسرم بغل بابام یکسره گریه میکنه، نمیدونم چرا غریبیش میکنه، نمونه روش این عادتش بعدا با بابام اینجوری باشه!!😥

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅

پدرشوهر مادرشوهرمو خیلی کمتر میبینه تا بابای منو ولی با اونا اینجوری غریبی نمیکنه:( البته درسته اونارو نمیبینه خیلی ولی تقریبا هرشب ویدیو کال میبینن همو

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آره پسر من چهل و هفت روزشه مامانم بعد دو هفته اومده بود غریبی می‌کرد و خودشو تو بغل من قایم کرده بود😄😄😄😄

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2742
پسرمنم اینجوریه خ گریه می‌کنه اونقدر که من ازرفتن پشیمون میشم ، چون نمیشناسشون باید زیاد برید بیاید ...

اخه با مامانم چرا غریبی نمیکنه پس، هفته ای دوبار میرم خونشون

2738
چند بار بیشتر ببینه عادت میکنه نگران نباش دختر منم اینجوری بود بیشتر دید دیگه درست شد 

هفته ای دوبار میرم خونشون، خیلی ناراحتم:((

پسر منم ۳ ماهشه چند روز که نمیرم خونه بابام غریبی میکنه بعد که یکم نگاشون میکنه یادش میفته میخنده

عزیزممم پس طبیعی هست تو این سن، اخه پسر من فقط با بابام اینجوریه

آره پسر من چهل و هفت روزشه مامانم بعد دو هفته اومده بود غریبی می‌کرد و خودشو تو بغل من قایم کرده بود ...

الهییی عزیزمممم

بابات ریش میزاره؟

اره ینی برا اونه که گریه میکنه؟ اخه شوهرمم ریش داره

اره ینی برا اونه که گریه میکنه؟ اخه شوهرمم ریش داره

گفتم شاید شوهر ریش نمیزاره.قبل اینکه بغلش کنه باهاش حرف بزن بازی کنه بخندونتش بعد بغلش کنه

خدا جون مواظب عشقام باش(شوهرم  پسرام  خونوادم)
2706