2733
2739
نوش جون ما که هنوز ناهار نخوردیم

ما از عجایب روزگاریم تا ۷ شام رو میخوریم دیگه بیرون لاشیم برا خرسد یا ی کار واجب داشته باشیم شاممون مبمونه برا ساعت ۸ اونم با گفتن چقد دیر شد شاممون شروع میکنیم ب خوردنخخخ

برم سرچ کنم  یاد بگیرم

💕

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاشق حلوام😍 من چند روز پیش حلوای شیر و زعفرون درست کردم 

ب جای اب شیر میریزن؟ خوشمزه میشه؟

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
اموزش  بدید منم  درست کنم برا  دخترم

خ آسونه کره و آرد رو تفت بده خوب ی ظرف دیگه ی استکان شکر دو استکان آب بریز  کمی زعفران بریز توش بعد ک ب جوش اومد آردتم تفت خورد اب رو بریز تو آرد منتهی همه آب رو یجا بریز جم میشه بزار کمی بمونه ب روغن بفته بعد نوش جان

2731
ما از عجایب روزگاریم تا ۷ شام رو میخوریم دیگه بیرون لاشیم برا خرسد یا ی کار واجب داشته باشیم شاممون ...

خیلی خوبه بخدا.من که هنوز صبحونه هم نخوردم به بچمم یه لقمه صبونه دادم 

قول دادم این کاربریم و نترکونم  
ما از عجایب روزگاریم تا ۷ شام رو میخوریم دیگه بیرون لاشیم برا خرسد یا ی کار واجب داشته باشیم شاممون ...

اتفاقا خییییلی خوبه شوهر من ۱۲ شب میاد من خیلی دوس دارم ساعت ۷ یا ۸ شام هم جمع شده باشه ظرفاش شسته شده باسه نه اینکه تا ۱۲ غذا رو گاز بمونه و ساعت خوابمون که دیگه میره ۳ به بعد

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
ب جای اب شیر میریزن؟ خوشمزه میشه؟

اره. طبیعتا طعم شیر توو شیرینی و حلوا خوشمزه تره از اب. 

اردشم مخلوط ارد قنادی و اردنخودچی. زعفرونم با دست و دلبازی. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
اتفاقا خییییلی خوبه شوهر من ۱۲ شب میاد من خیلی دوس دارم ساعت ۷ یا ۸ شام هم جمع شده باشه ظرفاش شسته ش ...

حالا من نخواستم اینجا کل واقعیت رو لگم پاییز بیشتر وقتا ما ۶ تا ۶ و نیم شام رو میخوریم ساعت ۱۰ ک میخوابیم گشنمون میشه ولی چون میخوابیم هیچی از گشنگی نمیفهمیم . 

حالا من نخواستم اینجا کل واقعیت رو لگم پاییز بیشتر وقتا ما ۶ تا ۶ و نیم شام رو میخوریم ساعت ۱۰ ک میخ ...

منم خ دوس دارم زود غذا بخوریم.میدونی من عصرونه میخورم شام نمیخورم دیگه.بعد شبهم ساعت10میخابیم دیگه .پسررم طول روز نمیزارم بخابه شب زود میخابیم 

دیروز یکی از همسایه ها برام حلوا آورد خیلی خوشبو و خوشمزه ب نظر میومد ولی ریختم دور نخوردم، لعنت ب کرونا😭

خداااااایاااااا تروووووخداااااااا اینبار مراقب کنجدم باش🌹، صدای قلبشو بشنوم، تکوناشو حس کنم، سالم بیاد تو بغلم،🤲🙏    کنجد مامان حالا دیگه لوبیایی شده واسه خودش🥰😍، قربون قلب کوچولوت بشم،۱۰صبح ۱۱خرداد صدای قلب نازنینتو شنیدم😍 حس اینکه ۲تا قلب تو وجودم میتپه خیلی شیرینه، ایشالا قسمت همه منتظرا،آمین🤲😚 ۱۱مرداد۹۹ فهمیدم خدا ی گل پسر ناز بهمون هدیه داده، پسر خوشگلم واسه بغل گرفتنو بوسیدن دستای کوچولوت روزشماری میکنیم، من و بابایی خیییلی عااااااشقتیم🥰
2706