2733
2739

استارتر من خ جاریم بودم همسایش ی مدل حلوا اورد چون بار اولم بود خوشم اومد با این مدل حلواها فرق میکرد روعن روش جمع شده بود زیرش زبر و سفت بود یعنی اردش رو خیلی تف داده بود بعد شیره انگور رو نمیدونم کی اصافه کرده بود کلا خاص بود جاریم کلاس گداشت ازش دستورشو نپرسید من هنوزم چشمم توش مونده 

من ابو مه میریزم تو آرد گوله گوله میشه چرا

آخه باید آرد رو الک کنی توی قابلمه بعد آرد رو خوب تفت بده و آب جوش یاهمون شیره رو زود همرو ی جا بریز زود بهم بزن گلوله نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خ دوس دارم زود غذا بخوریم.میدونی من عصرونه میخورم شام نمیخورم دیگه.بعد شبهم ساعت10میخابیم دیگه . ...

منم بچه هام درطول روز چه زمستون چه تابستان نمیخوابین ساعت ده خاموشی میزنیم 

2731
استارتر من خ جاریم بودم همسایش ی مدل حلوا اورد چون بار اولم بود خوشم اومد با این مدل حلواها فرق میکر ...

همین مال ماست تو آرد رو تو کره ک خوب  تفت دادی  شیره انگور رو با کمی اب باز کن یجااااا بریزززز آروم آروم بریزی قابلمه آرد خنک میشه جم نمیشه بعد آردم تقریبا تا میخاد قهوه ای بشه رنگش شعله آروم تفت بده.در ضمن ک باید زیاد باشه مثلا ی قاشق پر بزرگ .شیره رو ریختی جم میشه زیرش شعله پخش کن بزار در قابلمه رو بزار ب روغن میفته روغنش میاد بالا

همین مال ماست تو آرد رو تو کره ک خوب  تفت دادی  شیره انگور رو با کمی اب باز کن یجااااا بری ...

جدی میگی استارتر بزار حالا یبار بپزم ببینم عین همونی میشه ک خوردم ما اول ارد دو با روعن فروان تف مبدبم بعدشیره انگور رو میریزم  و حالت نرمی ب خودش مبگیره

2738
خ آسونه کره و آرد رو تفت بده خوب ی ظرف دیگه ی استکان شکر دو استکان آب بریز  کمی زعفران بریز توش ...

عزیزم چقدر اردباید ریخت به این دستوری که دادی؟

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد....