2737
2739
عنوان

جدایی

196 بازدید | 20 پست

همسرم میخاد جدا بشیم ولی میگه تو برو اقدام کن چون من اهل بد عهدی نیستم واقعا چطور باید برخورد کنم با این آدم خود شیفته  و بیمار

میگه تو نه از نظر مالی به درد من میخوری نه از نظر جنسی و توی زندگی با تو تباه شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عجب بی شعوریه تو بری اقدام کنی واهل بدعهدی نیست خاک تو سرش عوضی رو 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2738

اهل بدعهدی رو خوب اومد  

بگو حالا بساط استعاره های ادبیتو جمع کن برو درخواست بده اگه جدایی میخوای

چه لوس

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

اصلا خيلي باهاش همدهن نشو 

هرچي هم گفت ازون گوش بيرون كن و زندگيتو بكن

فكر ميكنه الان تو صف منتظرشن 

البته اينقدر زنهاي هرزه زياد شدن كه اين توهم رو مردا پيدا ميكنن 

خيلي به خودت برس و خيلي شيك رفتار كن و اصلا آويزونش نباش 

اینجور آدما رو خدا جوری پشت کمرشون میزنه که نتونن بلند شدن شوهر دوستم همین بود مهریه اشو گذاشت اجرا جدا شدن رفت با خانوادش حرف زد الان مرده هم ازدواج کرده یه زنی گیر اورده که پدرشو درآورده دوستمم بعد یه مدت افسردگی یه کار دست وپا کرد برای خودش الانم مشغول کارشه و تازه یه خواستگار خوبم براش اومده

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2706